Rüyada Özürlü Görmek

Rüyada her türlü şeyde görülen özür ve kusur, kaçınılması mümkün olmayan durumlara işarettir. Bu rüya, işlenen bir hatadan dolayı tövbe etmeye yahut özür dilemeye de delalet eder. 

(Ayrıca bakınız: Sakat)

Rüyada özürlü görmek, rüyayı gören kişinin sorunların ve sıkıntıların artacağına delalettir. Aile bireyleri ve yakın akrabaları ile zor zamanlar geçireceğine işarettir. Bu zor zamanlarından ve sıkıntılarından dolayı ruhsal sağlık sorunları yaşayacağına yorulmaktadır. Rüyada özürlü görmek tabiri, rüya sahibinin aile içerisinde alacağı kararları çok düşünmesi gerektiğine yorulmaktadır. 

Rüyada Engelli Görmek

Rüyada engelli görmek, rüya sahibi için birden fazla şekilde yorumlanmaktadır. İlk olarak rüya sahibinin aile, iş ve aşk hayatında çeşitli olaylar geleceğine delalettir. Bu konularda vereceği yanlış adımlardan dolayı vicdan azabı çekeceğine işarettir. Bundan dolayı rüyada engelli görmek tabiri, uyarı niteliği taşıyan rüyadır. 

Rüyada Özürlü Çocuğu Görmek

Rüyada özürlü çocuğu görmek, kişinin çevresine karşı merhamet duygusunun artacağına yorulmaktadır. Dünya ve ahirette makamının artacağına delalettir. İş hayatında ailesine ve vatanına hayırlı işler yapacağına işaret edilmektedir. Bundan dolayı büyük miktarda kazanç sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada özürlü çocuğu görmek nedir, rüya sahibinin hayatında iyiliklerin ve güzelliklerin kendisine isabet edeceğine alamettir. 

Rüyada Zihinsel Engelli Görmek

Rüyada zihinsel engelli görmek, rüya sahibinin kendisine koyduğu hedeflere ve amaçlara layıkıyla yerine getireceğine işarettir. İş hayatında belirli bir düzene girerek günden güne kazanç sağlayacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada zihinsel engelli görmek tabiri, kısa sürede daha başarılı bir işe gireceğine delalet edilmektedir. İşinde harcadığı emeklerin kendisine mutluluk getireceğine alamet edilmektedir. 

Rüyada Özürlü Bebek Görmek

Rüyada özürlü bebek görmek, rüyayı gören kişinin aşk ve evlilik hayatında sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Kişinin boşanmak istemesi halinde eşi tarafından velayetten dolayı zorluklar yaşayacağına rivayet edilmektedir. Rüya sahibi eğer evlenmemişse sevgilisini ile sıkıntı yaşayacağına yorulmaktadır. Bu sıkıntılar ve kavgalardan dolayı ayrılık yaşayacağına işaret ettiği söylenmektedir. 

Rüyada Özürlü Birini Görmek

Rüyada özürlü birini görmek, rüya sahibinin aklındaki projeden dolayı işini kaybedeceğine işarettir. Kişiyi iş hayatındaki iniş çıkışlardan dolayı hiç memnun olmayacağına delalettir. Bu durumdan dolayı maddi yönden sorunlar yaşayarak borçlanacağına işaret ettiği söylenmektedir. Rüyada özürlü birini görmek tabiri, kişinin rakiplerini sevindirecek duruma düşeceğine rivayet edilmektedir. 

Rüyada Zihinsel Engelli Birini Görmek

Rüyada zihinsel engelli birini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine delalettir. Bu haberle birlikte elinin açılacağına ve çok büyük rahatlık yaşayacağına rivayet edilmektedir. Ayrı veya küs olduğu bir insanla tekrardan birleşeceğine delalettir.

Rüyada zihinsel engelli birini görmek nedir, kişinin eline beklemediği bir anda büyük fırsatlar geçeceğine yorumlanmaktadır. 

Rüyada Engelli İnsan Görmek

Rüyada engelli insan görmek, kişinin mal varlığının bir kısmını elden çıkaracağına delalettir. İş arkadaşları ile bir konuşmadan dolayı bazı sorunlarla muhatap olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada engelli insan görmek nedir, rüya sahibinin aşk hayatında ise gelişmeler yaşayacağına işarettir. Ancak rüya sahibi bu gelişmelerden hiç memnun olmayacağına rivayet edilmektedir. 

Rüyada Özürlü İnsanlar Görmek

Rüyada özürlü insanlar görmek, bir neden dolayı aile bireyleri ile huzursuzluk yaşayacağına işaret ettiği söylenmektedir. Bu huzursuzluklardan dolayı çok üzüntü duyacağına yorulmaktadır. Rüya sahibi eğer çalışıyor ise rüyada özürlü insanlar görmek, iş hayatında şansının yaver gideceğine rivayet edilmektedir. İş hayatında istediği tüm dileklerin gerçekleşeceğine inanılmaktadır. 

Rüyada Engelli Olduğunu Görmek

Rüyada engelli olduğunu görmek, çevresindeki kişilere el açmadan yaşayacağına işarettir. Ev hanesinde rızkının ve paranın artacağına rivayet edilmektedir. Uzun zamandır hayal ettiği bir dileğe zorluk çekmeden kavuşacağına delalettir. Ayrıca rüyada engelli olduğunu görmek, rüya sahibinin bilgi ve deneyim gerektiren bir meslekle uğraşacağına işaret ettiği söylenmektedir. 

Rüyada Özürlü Çocuğunun Olduğunu Görmek

Rüyada özürlü çocuğunun olduğunu görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda mutluluk yaşayacağına işarettir. İş yerinde makamının artacağına delalettir. İş hayatında sözünü ve deneyimlerini dinleyecek çok insanın olacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada özürlü çocuğunun olduğunu görmek nedir, arkadaşlıkları ile ilgili sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına delalet edilmektedir.

 

Ayrıca bakınız: Engel

Özürlü

“Rüyada Özürlü Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar rüyamda özürlü bir oğlum olduğunu gördüm. Bana bunu yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim.

  2. Rüyamda özürlü bir çocuğumun olduğunu gördüm. Ayakları fare ayağı gibiydi. Bu ne anlama gelir? Lütfen e-mail adresime gönderin. Teşekkürler.

  3. Rüyada özürlü bir çocuk görmek ne anlama gelir? Ve o çocuk çok yakın akraba. Lütfen yorumunuzu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir