Rüyada Sakat Görmek

Sağlam birinin sakat bir kimse görmesi hile ve düzene, yapılacak işte meydana gelecek ayıba, Sakat birinin aza noksanı olan birini görmesi sevinecek bir durumun meydana gelmesine delalet eder.

Bazı hastalıklara yakalanacaksınız demektir. .

Bazı hastalıklara yakalanacaksınız demektir. SAKSI: Rüyada saksı görmek, genç güzel bir kızla evlilik , eğer evli ise bol para kazanmak demektir.

Rüyada sakat bir kimse görmek, nimetlere sükretmemeye ve sihhatin kadrini bilmemeye işarettir.

Rüyasında sakatlandığını gören insan bazı konularda çaresiz kalacaktır. Yaşam koşullarıyla başa çıkamayacak üzülecektir.

Rüyasında sakatlandığını gören insan bazı konularda çaresiz kalacaktır. Yaşam koşullarıyla başa çıkamayacak üzülecektir.

Sakat

“Rüyada Sakat Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Abimin sakat olduğunu gördüm. Sol bacağıyla yere basamıyordu ve değneklerle yürüyebiliyordu, anca. Yorumunuzu bekliyorum.

  2. 10 yıl önce kaybettiğim babamın el parmaklarının ve ayaklarının olmadığını ve yerden kitap almaya çalıştığını gördüm. Destek olmak istedim kitabı alması konusunda kendisinin başarabileceğini söyledi ve başardı da?

  3. Rüyamda gerçekte sağlıklı ama rüyamda sakat olan öğretmenimle evlendim. Anlamını merak ediyorum. Kolay gelsin.

  4. Spastik özürlü tanıdığım bir erkek çocuğu var, rüyamda o çocuğu sağlıklı olarak gördüm. Bu rüyanın anlamını söyler misiniz? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir