Rüyada Sakat Görmek

Rüyada sağlam birinin sakat bir kimse görmesi; hile ve düzene, yapılacak işte meydana gelecek ayıba işarettir. Sakat birinin aza noksanı olan birini görmesi, sevinecek bir durumun meydana gelmesine delalet eder.

Rüyada sakat görmek, bazı hastalıklara yakalanacaksınız demektir. 

Rüyada sakat görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez. İşlerinizin çıkmaza gireceğine ve birtakım sorunlar ile boğuşmak zorunda kalacağınıza işaret eder. Zor günler yaşayacağınızı ifade eder. Bu zorlukları ve musibetleri atlatmak için epey uğraşacağınızı gösterir. Rüyada sakat görmenin başka bir anlamı ise şanssızlık olarak yorumlanır. 

Rüyada Sakat Ayak Görmek 

Rüyada sakat ayak görmek, psikolojik olarak bir hastalık geçireceğinize delalet eder. Alacağınız kötü bir haberin sonuçlarının sizi oldukça sarsacağını ifade eder. Hatta bu ağır üzüntü yüzünden depresyona gireceğinizi işaret eder. 

Rüyada Sakat Kalmak 

Rüyada sakat kalmak, bir iş konusunda çözüme ulaşamayacağınızı ifade eder. Yeni girdiğiniz bir işte sıkıntılar yaşayacağınızı işaret eder. İçinden çıkılması güç problemleri çözmede kayıtsız kalacağınızı rivayet eder. Dolayısıyla işlerin sarpa saracağını ve düzlüğe çıkmak için çokça uğraşı vereceğinizi gösterir. 

Rüyada Sakat Erkek Çocuğu Görmek 

Rüyada sakat erkek çocuğu görmek, farklı anlamlara yorulmuştur. Bu rüya görülen erkek çocuğuna göre yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz erkek çocuğu tanıdığınız biriyse, sizin de dahil olduğunuz bir toplulukta bu çocukla alakalı önemli bir karar alacağınıza delalet eder. Eğer yabancı bir sakat erkek çocuğu görmüşseniz yeni tanışacağınız birinin aile hayatında değişiklik yapacağınızı işaret eder. 

Rüyada Engelli Görmek

Rüyada engelli görmek, önce aile ve iş hayatı yüzünden sıkıntıya düşüp sonra ferahlamak anlamına gelir. Ailenizle birtakım problemler yaşadıktan sonra uzlaşıya varacağınızı işaret eder. İş hayatınızda yükselmenizi engelleyecek insanları bir bir alt edeceğinizi gösterir. 

Rüyada Sakat Birini Görmek 

Rüyada sakat birini görmek, elindeki malların kıymetini bilmeyeceğinizi işaret eder. Kazandığınız paraları gereksiz harcayıp iyice savurgan olacağınızı ifade eder. Daima fazlasını isteyip şükretmediğinizden sahip olduğunuz imkânlardan da olacağınızı gösterir. 

Rüyada Sakat Çocuğa Bakmak 

Rüyada sakat çocuğa bakmak, oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Malınızın artacağına ve değerleneceğine delalet eder. Dünya hayatında hiç yoksulluk görmeyeceğinize alamet eder. Gam, keder ve üzüntünün her daim sizden uzak olacağına rivayet eder. 

Rüyada Sakat Köpek Görmek 

Rüyada sakat köpek görmek, manevi açıdan güçlü kişiliğiniz sayesinde insanlar tarafından çok sevildiğini işaret eder. Her durumda ve koşulda yardım etmekten çekinmeyen yapınız nedeniyle insanlardan takdir toplayacağınıza delalet eder. 

Rüyada Sakat Kedi Görmek

Rüyada sakat kedi görmek, birisiyle çok kötü bir çatışma yaşayacağınıza alamet eder. Sizinle münakaşa eden birini çok kızdıracağınızı işaret eder. Bu kişinin iyice üstüne gittiğinizden dolayı aranızdaki ilişkinin sorunlu bir hal alacağını gösterir. 

Rüyada Sakat Bebek Görmek 

Rüyada sakat bebek görmek, fakir ve muhtaç bir insana yardım edeceğinize delalet eder. Çevrenizde bulunan yardıma ihtiyacı olan bir insana her türlü destek olacağınızı işaret eder. Rüyada sakat bebek görmek, başka bir âlime göre ibadetlerinizi noksan yaptığınıza alamet eder. Bu rüyayı görerek uyarıldığınızı gösterir. 

Rüyada Zihinsel Engelli Birini Görmek 

Rüyada zihinsel engelli birini görmek, ilerde gerçekleştirmek üzere belirlediğiniz hedefleri yerine getireceğinize delalet eder. İş hayatınızda konumu sağlamlaştırmış, başarı grafiği yüksek biri olacağınızı ifade eder. 

Rüyada Zihinsel Engelli Erkek Çocuğu Görmek 

Rüyada zihinsel engelli erkek çocuğu görmek, ailenize karşı sorumluluklarınızı fazlasıyla yerine getireceğinize delalet eder. Ayrıca aile değerlerine önem verdiğinizden dolayı Allah katında çok sevildiğinizi işaret eder. 

Rüyada Zihinsel Engelli Biriyle Konuşmak 

Rüyada zihinsel engelli biriyle konuşmak, geçmişteki hatalarınızdan ders çıkaracağınıza alamet eder. Eskiden yapmış olduğunuz yanlışlara tövbe edeceğini gösterir. Bu hataları bir daha tekrarlamamak üzere kendi kendinize söz vereceğinizi işaret eder. 

Rüyada Engelli Olduğunu Görmek 

Rüyada engelli olduğunu görmek, hiç kimseye muhtaç olmadan helal rızık kazanacağınızı işaret eder. İstediğiniz her şeye güçlük çekmeden sahip olacağınıza rivayet eder. Ömrünüzün sonuna kadar bolluk ve bereket içinde yaşayacağınızı gösterir. 

Rüyada Sakat Adam Görmek 

Rüyada sakat adam görmek, vaktinizi boş işlerle değerlendireceğinize delalet eder. Size hiçbir yerde faydası dokunmayan şeylerle zaman harcayacağınızı ifade eder. Bu işlerin size yarar sağlamayacağını işaret eder.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Sakatlık, Malul, Çolak Olmak, Alil Biri, Aza Noksanlığı

Sakat

“Rüyada Sakat Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Abimin sakat olduğunu gördüm. Sol bacağıyla yere basamıyordu ve değneklerle yürüyebiliyordu, anca. Yorumunuzu bekliyorum.

  2. 10 yıl önce kaybettiğim babamın el parmaklarının ve ayaklarının olmadığını ve yerden kitap almaya çalıştığını gördüm. Destek olmak istedim kitabı alması konusunda kendisinin başarabileceğini söyledi ve başardı da?

  3. Rüyamda gerçekte sağlıklı ama rüyamda sakat olan öğretmenimle evlendim. Anlamını merak ediyorum. Kolay gelsin.

  4. Spastik özürlü tanıdığım bir erkek çocuğu var, rüyamda o çocuğu sağlıklı olarak gördüm. Bu rüyanın anlamını söyler misiniz? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir