Rüyada Özür Dilemek Görmek

Rüyada özür dilemek görmek; hatalı yol ve yöntemlerden uzak durmaya, fazilet ve meziyete, hürmet ve saygınlığa erişmeye delalet eder. Kavga ettiğiniz bir kişiyle barışacaksınız.

Rüyada Birinin Özür Dilemesi

Rüyada birinin özür dilemesi, rüya sahibinin birine dargın olduğuna ve bu kişiyle ciddi sorunları olduğuna işarettir. Bu rüyadan sonra, bu kişiyle yeniden karşı karşıya gelebilirsiniz.

Özür Dilemek

“Rüyada Özür Dilemek Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Selam. Rüyamda başbakanla beyaz bir arabanın içinde oturuyorduk. Başbakanımız çok sinirli “Açın kapıları da bu millet onlar için neler yaptığımızı görsünler” diye konuşuyordu. Ben de elimdeki sigaranın külünü yanlışlıkla arabanın kül tablasına çırptım. Küllüğü çıkarttı, bana doğru hareket ettirince vuracak sandım ve korktum. Ama külü dışarı savurdu. Ben korkuyla özür dilerken.

  2. selam, rüyamda basbakanla beyaz bir arabanin icinde oturuyorduk.Basbakanimiz cok sinirli"acin kapilarida bu millet onlar icin neler yaptigimizi görsünler"diye konusuyordu.Bende elimdeki sigaranin külünü yanlislikla arabanin kültablasina cirptim.Küülügü cikartti bana dogru hareket ettirince vuracak sandim ve korktum.Ama külü disari savurdu.Ben korkuyla özür dilerken.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir