Rüyada Oturmak Görmek

Rüyada bir yere yaslanarak oturmak; rahat ve huzura, iyi geçime ve sözünü dinletmeye işarettir. Tek başına ve miskince oturmak; acziyete, korkaklık ve güçsüzlüğe delalettir.

Rüyada bir grup insanla halka biçiminde oturmak; zikrullaha, işleri istişare ile danışarak yapmaya delalettir. Dizlerini dikerek oturmak, yorgunluğu gidermeye ve yeniden eski gücüne kavuşmaya işaret eder.

Kocası olmayan kadının rüyada oturduğunu görmesi, genç bir kocaya varmasına delalet eder. Kişinin oturduğu yere göre hayatında olacak negatif ve pozitif olaylardır.

Rüyada oturduğunu görmek; acizliğe, zafiyete ve korkaklığa işarettir. Dul bir kadının rüyada oturduğunu görmesi, genç biri ile evleneceğine delalet eder. Bir rivayete göre de oturmak, işlerinin hafifleşeceğine ve geçiminin daralacağına işarettir.

Ayrıca bkz: Koltuk, Kalkmak

Bir başka rivayete göre de: Rüyada oturmak, tez zamanda hayırlı bir kısmetinizin çıkacağına ve maddi sıkıntılarınızın çok yakında son bulacağına işarettir.

Oturmak

“Rüyada Oturmak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda büyük bir kapıdan bir odaya giriyorum kapıyı kapatıyorum sonra odadan içeri hoşlandığım insan giriyor. Bu arada bir masanın kenarında bir sandalyeye oturuyorum. Bu kişi kapıdan içeri girdikten sonra tabakta ve masanın üzerinde bir mandalina yiyor. Mandalina tatlı, ben sadece onu izliyorum hiç konuşmuyoruz. Herhangi bir negatif duygu hissetmiyorum sonra arkasını dönüp çıkacağı zaman o kişinin saçlarının uzadığını görüyorum. Kapıyı açık bırakıp gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir