Rüyada Oturmak Görmek

Bir yere yaslanarak oturmak rahat ve huzura, iyi geçime ve sözünü dinletmeye, Tek başına ve miskince oturmak acziyete, korkaklık ve güçsüzlüğe, Bir grup insanla halka biçiminde oturmak zikrullaha, işleri istişare ile danışarak yapmaya, Dizlerini dikerek oturmak yorgunluğu gidermeye, yeniden eski gücüne kavuşmaya, Kocası olmayan kadının oturduğunu görmesi genç bir kocaya varmasına delalet eder.

Kişinin oturduğu yere göre hayatında olacak negatif ve pozitif olaylardır.

Rüyada oturdugunu görmek, acizlige, zafiyete ve korkakliga işarettir. Dul bir kadinin rüyada oturdugunu görmesi genç biri ile evlenecegine delalet eder. Bir rivayete göre de, oturmak, islerinin hafiflesecegine, geçiminin daralacagina işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada oturmak, acziyet, zayiflik ve korkakliga işarettir. Bekar b kadinin rüyada oturmasi, onun genç kocaya varmasina işarettir.

Oturmak

“Rüyada Oturmak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda büyük bir kapıdan bir odaya giriyorum kapıyı kapatıyorum sonra odadan içeri hoşlandığım insan giriyor. Bu arada bir masanın kenarında bir sandalyeye oturuyorum. Bu kişi kapıdan içeri girdikten sonra tabakta ve masanın üzerinde bir mandalina yiyor. Mandalina tatlı, ben sadece onu izliyorum hiç konuşmuyoruz. Herhangi bir negatif duygu hissetmiyorum sonra arkasını dönüp çıkacağı zaman o kişinin saçlarının uzadığını görüyorum. Kapıyı açık bırakıp gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir