Rüyada Olum anı Görmek

Rüyada ölüm anim görmek, dinde münakasaya veya Kur’an hakkinda süphe etmeye isarettir. Bazen ölüm anini görmek borç ödeme haklardan istifade etmeye ve hanimlari bosamaya isarettir.

Olum anı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Olum anı Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda öldüğümü gördüm sonra iki kişi kazılıyordu biri benim benimkinden cehennem ateşine benzer su çıktı sonra canlandım. Gözüm şişmiş kanıyordu. Ölmüş olan dedem bana “Ölüm anın geldi” dedi bana. “Abdest al ve namaz kıl” söyledi. Abdest aldım, kıldım. Gözümün kapanmaması için yüzümü yıkıyordum sonra başka bir rüyalar. 65 aldığım notla sınavı geçebildim söylenmesi. Bizi sokağa atan babamla “Helalim misin?” diye soruyordum. Başka birileri görünce yapmadım çok korkunçtu benim için. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir