Rüyada Oğul ve Kız Görmek

Bakınız; Çocuk.

Bir kimse rüyada erkek veya kız çocuğu doğurduğunu görmesi, üzüntü ve kedere işarettir. Çünkü çocukları terbiye etmek için birtakım güçlüklere katlanmak gerekir.

Bir kimse rüyada küçük bir oğul doğurduğunu görürse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine işarettir.

Bir kimse rüyada kız çocuğuna rastladığını görürse, o kimse için izzet ve şerefe işarettir. Bazı tabirciler, küçük bir çocuğu olan kimse, o çocuğunu büyük bir adam olduğunu görürse, o kimsenin güç ve kudretine işaret eder, dediler.

Oğul ve Kız

“Rüyada Oğul ve Kız Görmek” üzerine 2 yorum

 1. Allah aşkına bu sayfanızda yorumların üzerindeki reklamları nedir? Ne yorumları okuyabiliyoruz ne de kapatabiliyoruz. Yazının ortasında kalıyor. Bir çözüm bulun lütfen! Sayfanız benim sık kullanılanlarımda ekli.

  1. Merhabalar,

   İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz.

   Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz.

   Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir