Rüyada Oğul ve kız Görmek

Bakınız; Çocuk.

Bir kimse rüyada birtakim çocuktan dogdugunu görmesi, üzüntü ve kedere işarettir. Çünkü çocuklari terbiye etmek içinBirtakim güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçükBir çocugu dogurdugunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine işarettir.Bir kimse rüyada balig olmusBir çocuga rastladiğini görse, o kimse için izzet ve serefe işarettir. Bazi tabirciler, küçükBir çocugu olan kimse, o çocugun büyükBir adam oldugunu görse, o kimsenin güç ve kudretine işaret eder, dediler.

Oğul ve kız

“Rüyada Oğul ve kız Görmek” üzerine 2 yorum

 1. Allah aşkına bu sayfanızda yorumların üzerindeki reklamları nedir? Ne yorumları okuyabiliyoruz ne de kapatabiliyoruz. Yazının ortasında kalıyor. Bir çözüm bulun lütfen! Sayfanız benim sık kullanılanlarımda ekli.

  1. Merhabalar,

   İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz.

   Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz.

   Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir