Rüyada Kız Kardeş Görmek

Rüyada kız kardeş görmek, çok mutlu olacaksınız. Şansınız da açık olacak.

Rüyada kız kardeş görmek, bir malda ortaklığa işarettir.

Ayrıca Bakınız:

Rüyada Kardeş Görmek

Rüyada Erkek Kardeş Görmek

“Rüyada Kız Kardeş Görmek” üzerine 18 yorum

 1. Pamuk tarlasında kız kardeşim pamuk topluyor sonra tuz oluyor. Rüyamda bir pamuk topluyorum, bir tuz topluyorum, çuval çuval topluyorum. Beyaz beyaz pamuk oluyor sonra beyaz beyaz tuz oluyor bir sürü çuval tuzları dolduruyorum ama çuvallar hafif oluyor sonra bir adam oluyor sonra bizim kız(Kız kardeşim)oluyor sonra bir sürü toplanmış çuval oluyor.

 2. Annemin bir kızı oluyordu, (bana kardeş) kısa bir süre içinde yürüyordu. Henüz emeklemeden ve ben 2 yıldır sürekli rüyamda bebek görüyorum, kardeşim olarak ama.

 3. Rüyamda kız kardeşim ortalıkta bir yere yanılmıyorsam lor peyniri saçıyordu. Ben de ona dedim ki “Allah yiyiniz içiniz ama israf etmeyiniz demiş. Sen de israf etme” dedim. Sonra hatırladım ki bu bir ayet değil hadisti ve bunu düzelttim. Annem de bizi dinliyordu. O da bana hak verdi. Sonra kardeşim bir odaya geçti ve yanılmıyorsam kız arkadaşları geldi. Beni kardeşime o ortamda hayatı nasıl doğru yaşaması gerektiği hakkında konuşmadan, hissettirerek bilgi vermeye çalışıyordum ama hissedip hissetmediğinden şüpheliydim. Sonra rüya bitti diyebiliriz.

 4. rüyamda kız kardeşimi gördüm ona anneme gideceğimi anneme yemek yedirreceğimi söylüyorum oda gitme diye yalvarıyor ben sensiz yapamam diyor bende gitmekten vaz geçiyorum ( annem 6 yıl önce vefaat etti anneme ben baktım bütün hayatımı anneme adadım çok güzel baktım bebekler gibi baktım ) rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim sevgiyle kalın

 5. Şehir merkezindeydik. 3 tekerli motosikletimiz vardı. Ben, babam ve kız kardeşim biniyorduk. “Ben kullanacağım” diyordum. Ama babam “Yok ben kullanacağım” dedi. Ve 10 metre kadar gittikten sonra kaza gibi bir şey yaptık. Sanki benim yüzümdenmiş gibi olduğunu sanarak ağlamaya başladım. Ve babama içten içe bir sevgiyle sarıldım sonra bitti.

 6. Benim normalde iki kız kardeşim var ama rüyamda başka bir kız kardeşim daha olduğunu gördüm ve ondan sonra birdenbire öldüğünü gördüm. Onun için ağlıyordum.

 7. Rüyamda evimin mutfağında namaz kılan kadın gördüm sonra bana elini uzattı ve salavat getirdik. Bana sağlık, huzur ve mutluluk diledi sessizce içinden sonra ben de kardeşimle salavatlaştım. Yorumlar mısınız?

 8. Ablam rüyasında benim hamile olduğumu duymuş. Ben söylemişim “Hamileyim” diye. Acaba anlamı nedir? Yorumunuzu bekliyorum merakla.

 9. Rüyamda kız kardeşimin öldüğünü gördüm, yıkıldım, ardından çok ağladım. Elime kağıt verildi. Anlam veremediğim bir şeyler yazıyordu. Yazıları hatırlamıyorum ama gördüm.

 10. Ak parti bir gezi düzenliyor ama izdiham var. Otobüsler kalkıyor bir yere gidiyoruz ama felaket izdiham var. Ben çok daralıyorum, kendimi kurtarıyorum. Bir tepe gibi bir yere geliyorum. Bir şeyler yapıyorum ama hatırlamıyorum. Yüksek bir yerlerdeyim. Sonra kız kardeşimi görüyorum o kalabalıkla gidiyor. Oğluna gidiyorum, öpüyorum kokluyorum ve tekrar geldiğim yere dönüyorum sanırım.

 11. Rüyamda kız kardeşimi gördüm eşinden ayrılmış, kötü yola düşmüş, zor şartlar altında. Kardeşimi bulup sahip çıkıyorum.

 12. Abim rüyasında beni görmüş, dövüyorlarmış beni. Neye delalet ediyor söyleyebilir misiniz?

 13. Bekâr kız kardeşimi 9 aylık hamile olarak gördüm ailemde hiçbir şey demedi ona rüyamda ben şaşırdım gelmiş bana sende yapsaydın filan dedi hatırladığım bu kadarı. Ne anlama geliyor acaba yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir