Rüyada Nar ağacı Görmek

Nar agaci halk arasinda saygi ve itibari ve sözünde sadakati meshur olan ve kendinden her zaman hayir beklenen bir kisi ile tabir olunur.

Nar ağacı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Nar ağacı Görmek” için bir yorum

  1. Bir evde pencereden dışarıya bakıyorum. Ne uzak ne yakında bir ağaç, ağaç boş bir tarla ortasında, arazi yeşillik değil ama ağaç o kadar güzel ki, yerden biraz yüksek ve yemyeşil. Her yeri narçiçeği rengi çiçek açmış. Sevdiğim kişiyi arıyorum ve ağacı anlatıp beni oraya götürmesini istiyorum. O uzakta tabi. Ellerimi açıp dua ediyorum Kur’an okuyorum. Sonra sabah oluyor ve sevdiğim yanımda. Pencereden güzel bir aydınlık giriyor. Ağacı ona gösteriyorum. Beni oraya götürmesini istiyorum. O da bana “Ben seni oraya götürmek için bütün zorlukları aştım, geldim” diyor ve el ele ağacın yanına gidiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir