Rüyada Ekşi nar Görmek

Rüyada açılmamış nar görmek hayatınızda bereketin artması için çok duacı olduğunuzun, bir yerden bir fırsat çıksa da güzel refah günler görelim dileklerinizin artacağının göstergesidir.

Rüyada açılmış ve taneleri saçılmış nar görmek evinize beklediğiniz bereketin çok yakın zamanda gireceğine işaret eder.

Rüyada ekşi nar yediğinizi ve dişlerinizin kamaştığını görmek evinizdeki bereketli varlığı ağız tadıyla yiyememekten korku duyacağınız anlamına gelir ancak endişelenmeye gerek yok çünkü gelen bereketi ağız tadıyla yiyebileceksiniz.

Ekşi nar görmek ve yemek, ele haram mal geçeceğine alamettir.

 

Ekşi nar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir