Rüyada Limon ağacı Görmek

Rüyada limon agaci görmek kötü tabiatli, geçimsiz, konusmasi soguk, eksi yüzlü bir adamla yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Limon agaci insanlara faydali olan bir adamdir. Bazi tabirciler, limon agaci, zengin hayir yapmakla meshur ve fikirleri düzgün olmayan bir kadindir dediler.

Limon ağacı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Limon ağacı Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Selamünaleyküm. Ben uykuda iken gördüğüm rüya şöyle; hayır diyelim hayır olsun. Kendi bahçemizde 2-3 limon ağacı ve bu ağaçlarda sarı sarı olgun limonlar gördüm. Bayağı da çok limon vardı, bunları toplayıp buzhaneye mi, yoksa kapalı bir alanda muhafazamı edelim diye düşünürken uyandım. Cevaplarsanız memnun olurum. Saygılarımla.

  2. Rüyamda halamın kızının bahçesinde limon ağacı vardı, yeşil sarı karışık. Ben bir daldaki sarı olan bir limonu koparıp aldım ne anlama gelir acaba?

  3. Arkadaşlar limon ağacı dikmişlerdi ve etrafında oturuyorlardı ben sordum nedir bu diye limon ağacı dediler kalktım.

  4. Rüyamda saksının içinde limon ağacı fidanı vardı. Küçücük limonları vardı. Yeni oluyorlardı sulamaya çalışıyordum. Başkalarına gösterip o arada pet şişesinden 1 yudum bulanık su içtim yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir