Rüyada Lağım Görmek

Rüyada lağım görmek borç ve üzüntüye, insanın içinden geçirdiği kötü düşüncelere işarettir. Bir kimsenin kendisini lağım içinde çırpındığını görmesi, iş hayatında iflasa doğru koştuğunu ve durumunu düzeltmeye çalışması gerektiğine delalet eder.

Rüyada lağım içinde çırpındığını gören kadın ise bir batağa sürüklenmek üzere bulunduğuna, dost ve arkadaşlarını iyi kimselerden seçmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada lağıma düşmek ve oradan çıkmak hatalı bir işten dönmeye delalet eder. Büyük para, zenginliktir.

Bir başka rivayete görede: Lağım görmek, lağımdan üzerine bir şey bulaştığını görmek, bir takım sevimsiz işlere girmeye ve mahcup olmaya işarettir.

Ayrıca bkz: Rüyada Bataklık Görmek

Lağım

“Rüyada Lağım Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda arabayla hendeği fark etmedim ve hendeğe yuvarladım. Direksiyonda arkadaşım vardı. Burası bir inşaat alanı idi. Orada lağım suları üzerimize geldi ve ben yuttum ve uyandım. Çok etkilendim. Bu yüzden size sormak istedim. Neye işarettir bu? Bana yardımcı olurmuşsunuz.

  2. Rüyamda havuz büklüğünde bir lağımın üzerinde baya yüksekte ince tahtanın üzerinde annemle duruyoruz. Bir tahtada annem diğer tahtada ben ayrı yani beni oynamaya başlıyor. Hemen ileride ev var son anda evin duvar dibine atlıyorum. Düşmekten kurtuluyorum. Duvar dibinde bir sürü karınca vardı iri iri berbat bir rüyaydı. Son zamanlarda lağımla ilgili rüyalar görüyorum. Merak ediyorum neden?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir