Rüyada Lağım Görmek

Borç ve üzüntüye, insanın içinden geçirdiği kötü düşüncelere, lağıma düşmek ve oradan çıkmak hatalı bir işten dönmeye delalet eder.

Büyük para, zenginliktir.

Bir kimsenin kendisini lagim içinde çirpinir görmesi, is hayatinda iflasa dogru koçtuguna ve durumunu düzeltmeye çalismasi gerektigine delalet eder. Bu rüyayi gören kadin ise, bir bataga sürüklenmek üzere bulunduguna ve dost ve arkadaslarini iyi kimselerden seçmesi gerektigine delalet eder.

“Rüyada Lağım Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda arabayla hendeği fark etmedim ve hendeğe yuvarladım. Direksiyonda arkadaşım vardı. Burası bir inşaat alanı idi. Orada lağım suları üzerimize geldi ve ben yuttum ve uyandım. Çok etkilendim. Bu yüzden size sormak istedim. Neye işarettir bu? Bana yardımcı olurmuşsunuz.

  2. Rüyamda havuz büklüğünde bir lağımın üzerinde baya yüksekte ince tahtanın üzerinde annemle duruyoruz. Bir tahtada annem diğer tahtada ben ayrı yani beni oynamaya başlıyor. Hemen ileride ev var son anda evin duvar dibine atlıyorum. Düşmekten kurtuluyorum. Duvar dibinde bir sürü karınca vardı iri iri berbat bir rüyaydı. Son zamanlarda lağımla ilgili rüyalar görüyorum. Merak ediyorum neden?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir