Rüyada Bataklık Görmek

Ayrıca bkz: Balçık, Çamur

Bir kimsenin rüyada kendisini bataklıkta görmesi, bedbahtlık alametidir ve birçok güçlüğün kişinin başına geleceğinin alametidir.

Rüyada bataklık içinde çırpındığını görmek, ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye işarettir.

Rüyada bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğinize işarettir.

Rüyada bataklıkta olduğunu görmek ne demek, sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacağınızın işaretidir.

Rüyada bataklıktan çıkmak, iş hayatında küçük bir ilerlemeye işarettir.

Rüyada bir bataklığın kenarında durduğunu görmek, kişinin tehlike içinde olduğuna işarettir. Ayağını bataklığa sokarak yokladığınızı görmek, bir düşmanınızın arkanızdan pusu kurduğuna işarettir.

Rüyada bataklığa girdiği halde birden bire kuruyup düz bir yol olduğunu görmek, kişinin düşmanlarının birer birer korkup maksatlarından caydıklarına ve ona artık dost görünmeye çalışacaklarına işarettir.

Rüyada bataklığın birdenbire yeşil bir çimen tarlası haline geldiğini görmek, refah ve bolluğa kavuşulacağına işarettir.

Bataklık

“Rüyada Bataklık Görmek” üzerine 9 yorum

  1. Rüyada bataklıkta rahat yüzüyordum. Üzerime bulaşan bir şey yok. Rengi yeşil hakiydi.

  2. Bataklıkta oturuyorum. Bataklık, yosunlu bir örtü ile kaplı. Sonra nasılsa dışında olduğumu görüyorum.

  3. Rüyamda arabamla hastaneye ziyarete gidiyorum hava hafif yağmurlu. Park ettiğimde hafif yerler çamurluydu. Önümde de başka bir araba vardı. Döndüğümde baktım ki araba çamura batmış durumda tamamen. Sadece tavanı gözüküyor. Çekici çağırmam gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ancak çekiciyle çıkarılabilirmiş. Hiç elimi sürmedim çıkartmaya da çalışmadım ama üzüldüm. “Allah'tan camlar kapalıydı” diyorum ama sunrof çok az açıkmış. Çamur kötüdür yazıyor yorumlarda. Biraz ürktüm doğrusu. Yorumlayabilir misiniz?

  4. Bir başkası beni yarıya kadar bataklığa battığımı ve ağlayıp yardım istediğimi görürse, çabalamasına rağmen beni o bataktan çıkaramıyorsa, bu ne demektir?

  5. Rüyamda eşimin arabasını ben kullanıyordum. Eşim de yanımdaydı. Sonra yokuş aşağı inerken heyecanlanıp yanlışlıkla gaza basıyorum. Frene dokunmuyorum. Çünkü ayakkabısız yalın ayak kullanıyorum arabayı. Sonra hızlıca bir yerde durup iniyorum. Eşim de iniyor arabanın olduğu yerde bataklık varmış. Bir baktık bataklık arabayı içine doğru çekiyor. Biz kurtarmaya çalışmak istedik ancak bizi de çeker diye korktuk. Sonra ben ağlamaya başladım benim yüzümden diye. Acaba bana bunu yorumlayabilir misiniz? Çok etkilendim. Şimdiden teşekkürler.

  6. Bataklığı tuhaf yeşildi. Bir adam makine ile temizleyerek gitti. Ardından birde bayan aynı şekilde temizleyerek gittiler ve bir göle dönüştü.

  7. Ben rüyamda, arkadaşlarımla ve sevdiğimle denizde olduğumu ancak denizin aslında dibinin bataklık olduğunu ve o bataklıkta bile oynadığımızı birbirimize su fırlattığımızı görüyordum. Rüyamın yorumu nedir acaba?

  8. Rüyamda denizde yüzüp oldukça açılırken, dönmeye çalıştığımda kollarımın ve bacaklarımın kıpırdamadığını, etrafıma baktığımda yüzdüğüm denizin sapsarı bir bataklığa dönüştüğünü gördüm. Hayırdır inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir