Rüyada Çukur Görmek

Çukur kazmak, insanların dilinden sıkıntıya düşmeye; Kazılmış yahut doğal olarak bulunan çukurun içine girdiğini görmek, başa gelecek bir sıkıntıdan sonra düze çıkmaya, güzel bir duruma gelmeye delalet eder.

Rüyada çukur görmek dikkatli olmanız gerektiğine, işlerinizin kötüye gidebileceğine işarettir .

İş yaşamınızda temkinli olmanız gerektiği anlamına gelir. Hayatın sonunun geldiğine, yaşamınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine işarettir.

Derin bir çukura baktığınızı gördüyseniz, iş hayatında gereksiz risklere gireceğiniz, aşk hayatınızda da dürüst davranmayacağınız anlamına gelebilir.

Engel, sorun, anlaşmazlık olarak yorumlanır. Çukur kazdığını gören kimse, duygularına dikkat etmelidir.

Rüyada çukur görmek iyi degildir. Rüyasinda bir çukura düstügünü ve çikamadiğini görmek, islerinin bozulacagina, çukurdan çiktigini görmek, bozulan islerinin düzelecegine, bir çukur kazdiğini görmek, islerini ihmal ettigine, kendisini eglenceye kaptirdığına; bir çukuru doldurdugunu görmek, durumunu düzeltmege çalistigina, bir çukurdan atladiğini görmek, bir tehlike geçirecegine, su dolu bir çukur görmek, tehlikenin uzaklastigina, içinde (akrep ve yilan gibi) tehlikeli hayvanlarin bulundugu çukur görmek, iflas edecegine delalet eder. Rüyada derin bir çukur içinde gittigini gören kimseye, sonunda genislik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder. Rüyada derin bir çukur kazdiğini gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düsürülür.

Çukur

“Rüyada Çukur Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda çukur var, çukurun üstünde tahta var, karşıya geçeceğim elimde güzel çıplak bir oğlan çocuğu var. Karşıya geçeceğiz ölen babam yanımızda bizim, karşıya geçersek düşeceğiz diye bizi bırakmadı, karşıya geçmedik. Oturdum kaldım çocukla.

  2. Mezarlık ziyaretinde tanıdık birisinin mezarında Fatiha okumaya giderken birden ayağımın altındaki toprağın çöküp belime kadar toprağın içine düştüğümü ve beni gören arkadaşlarımın bana yardım etmesiyle çukurdan çıktığımın anlamını sormak istiyorum.

  3. Rüyamda çukurdan çıkan insan gördüm ve benim üstüme geldi. Anlamı nedir? Cevap bekliyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir