Rüyada Ahır Görmek

Rüyada ahır görmek, geçici şan ve şöhret ile tabir olunur.
Rüya esnasında ahırda yumurta görmek, başkaları tarafından iyi anlamda kabul görüleceğine delalet eder.
Rüyada ahır görmek, genel anlamda iyiye yorulur.
Rüyada ahır görmek, şöhrete, nama, bolluk ve berekete delalet eder.
Ahırda yumurta bulmak kişinin çevresinde iyi bir insan olarak tanınmasına;
Boş ahır fakirliğe; yanan ahır da haram mala işaret eder.
Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa delalettir.
Rüyada katır görmek uzun emele, eşek görmek ise mutluluk ve hoş geçime delalet eder.
Rüyada görülen hububat, buğday ve birçok sağlıklı hayvanla dolu ahırsa bolluğun, bereketin işaretidir.
Rüyada bir ahırda bulunduğunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptığı işlerden dolayı pişmanlık duymalıdır.

Ahır kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ahır Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda içerisi beyaz koyun dolu ahıra pencereden girmek isterken, koyunlar beni görünce korkup kaçmaya başladılar. İçerisinde yeni doğmuş kuzular ve doğum yapmakta olan koyunlar vardı. Bir tanesi doğum yaptı, yavrusunu ağzıyla aldı, kaçtı. Rüyama yorum yapar mısınız?

  2. Arkadaşım rüyasında beni boş bir ahırda görmüş, elimde de boş bir kova var bekliyormuşum. Bu ne anlama gelmektedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir