Rüyada Camış Görmek

Rüyada camış görmek, görülen camışın durumuyla yorumlanır.

Camışı ahırda görmek 

Camışı ahırda görmek servet ve mutluluğa,

Camışın boynuzladığını görmek

Camışın sizi boynuzladığını yaraladığını görmek hastalığa yorumlanır.

Camışı suda görmek

Camışı suda görmek, iş ve kazançta önünüzün açık olmasına işarettir.

Kudurmuş camış görmek

Kudurmuş camış görmek, bir tehlikeye veya kötü habere işarettir.

Camışa ahır yaptığınızı görmek

Camışa ahır yapmak ise ev sahibi olmaya veya bekârsanız evlenmeye delalet eder.

Camış kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir