Rüyada Ağıl Görmek

Rüyada koyunlara mahsus ağıl görmek, kişi memur ise, terfi etmesine işaret,
Evli bir kadın ise kocası ile arasının çok iyi olacağına;
Rüyayı gören kişi bakire bir kız ise, kendisine yakında hayırlı bir kısmet çıkacağına delalet eder.
Koyun, keçi, kuzu ve oğlak gibi hayvanları topluca bir yerde görmek; nimet, mal, ganimet , sevinç ve güzel geçimle;
Ağıl görmek, işleri idare etmeye yahut bir memuriyete tayin edilmeye de delalet eder.
Rüyada ağıl görmek, genel olarak bolluk ve bereketle yorumlanır.
Rüyasında sürülerini ağıla götürdüğünü görmek, kişinin kazancının helal olduğuna ve bu maddi imkanlardan aile halkının da faydalandığına delalet eder.
Sürüyü ağıldan çıkarmak, o yıl hasadın bol ve bereketli olacağına delalet eder.

Ağıl kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir