Rüyada Çayır Görmek

Rüyada kendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık, din ve dünya güzelliğine; çayırda oturmak yahut onu seyretmek, yoksul için zenginliğe, zengin için bereketli kazanca; çayır otlarını büyük çuvallarla bir yere taşımak yahut çayırdan çayıra geçtiğini görmek, dünyalık yığmaya ve dünyalık kazanmak için her işe yeltenmeye, aşırı hırsa delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Çimen.)

Rüyada çayır görmek işinizdeki gelişmelerin sizi mutlu edeceği ve bu durumun sizi etrafınız için mutluluk verici bir kişi haline getireceğine işarettir .

Rüyada çayır görmek ne demek iş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir. Bir çayırdan başka bir çayıra atlamak, bir kimsenin dünya nimetlerine olan aşırı isteğine ve kazanç için durmadan çabalayacağına işarettir. Kurumuş çayır hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamındadır. Çayır toplamak zengin olmaya işarettir.

Rüyada yemyeşil çayırlar görmek; sıkıntıların, sorunların sona ereceğine, güzel, bolluklu, kısmetli günleri müjdeler.

Rüyada çayır görmek ne anlama gelir Cenabı Hakkın (C.C.) lütfuna yorumlanır. Rüyasında bir çayırlıkta gezdiğini görmek, ibadetlerinin kabul edildiğine ve cennetle müjdelendiğine; çayırda uzanıp yattığını görmek, yetim ve kimsesizlere yardim etmeye; çayırda kuzu otlattığını görmek, hayır ve iyilikte bulunacağına; çayırda şarkılar okuyarak gezindiğini görmek, ibadetinize devam etmeniz gerektigine delalet eder. Çayır görmek, yeni bir hayattır. 

Rüyada çayırların içinden geçmek, işinizde başarılı olacağınıza ve yapacaginiz her işi severek ve isteyerek yapacağınıza delildir. Bir çayırın ortasında uzanıp yatmak ve şarkı söylemek, hayatı yaşamayı çok sevdiğinize delalet eder. 

Rüyada çayırda koşup kendi kendinize şarkılar söylediğinizi görmek, birtakim düşüncelerinizi uygulayıp etrafınızdaki insanların mutluluğuna çalışacağınıza ve onların takdirini kazanmak istediğinize yorumlanır.

Çayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir