Rüyada Üzüm Çubuğu / Asma Görmek

Rüyada görülen üzüm çubuğu onu eken kimse için izzet ve şereftir. Asma ağacı zengin kadınla tabir edilir.

Asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığınızı görmek

Rüyada asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığım gören kimse, şerefli bir kadından mal eline geçer. Ağacında asılmış ve sarkmış üzüm, saygıdeğer bir kadındır. Bazı tabirciler, cömert bir adamdır, dediler.

Bir asma ağacının kış gününde üzerinde üzümler bulunduğunu görmek

 Bir kimsenin rüyada bir asma ağacının kış gününde üzerinde üzümler bulunduğunu görmesi malı gitmiş olduğu halde onun zengin zannettiği bir kadınla tabir edilir. Eğer o üzümlerden bir şey kopardıysa kifayet miktarı bir şey sarf ederek ondan halas olur.

Asma ağacını yaprağıyla beraber görmek

 Rüyada asma ağacını yaprağıyla beraber gören kimse, din yoluyla bir kavimden fayda görür. Bekâr kimse için asma ağacı görmek, hayra delildir.

Asma ağacının çardağını görmek

 Asma ağacının çardağı, hizmetli, zengin ve güzel bir kadına işarettir. Üzüm bahçesi görmek de yine böyledir.

Başınızda asma ağacının bitiğini görmek

. Bir kimse rüyada başında asma ağacı bittiğini görse, o kimsenin başında yara ve çıban çıkar.

Üzüm çubuğu diktiğinizi görmek

Rüyada üzüm çubuğu diktiğini görmek, diken ve yetiştiren için en büyük bir şereftir. Bir rivayete göre, üzüm çubuğu görmek, zengin ve asil kadınla yorumlanır

Budanmış asma ağacı dalını satın aldığınızı görmek

. Rüyada bir kimsenin budanmış bir asma dalını satın aldığını görmesi, bir kadınla evlenerek onun malından faydalanacağına işarettir. Asmasında asili sarkmış üzüm görmek bakire bir genç kıza yorumlanır.  O üzümdün bir tane koparmak, malinin bir kısmını elde edecek olan dul bir kadına yorumlanır.

Asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığınızı görmek

. Rüyada asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığını gören kimse, şerefli bir kadından mal eline geçer.Ağacında asilmiş ve sarkmış üzüm, saygıdeğer bir kadındır. Bazı tabirciler, cömert bir adamdır, dediler.

Üzüm Çubuğu / Asma kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Üzüm Çubuğu / Asma Görmek” için bir yorum

  1. Erkek ve yaşça küçük bir mesai arkadaşım evimin bahçesine dikmem için 3-4 cins üzüm teveği hediye getirmişti rüyamda, ben de çok sevinçliydim. Tam olarak bu rüyaya uyan bir yorum göremedim. Yorumlanabilir misiniz? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir