Rüyada Üzüm Çubuğu / Asma Görmek

Rüyada görülen üzüm çubuğu, onu eken kimse için izzet ve şereftir. Asma ağacı ise zengin kadınla tabir edilir.

Asmanın Kesilmiş Dal ve Budaklarından Bir Şey Aldığını Görmek

Rüyada asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığını gören kimse, şerefli bir kadında eline mal/mülk geçer. Ağacında asılmış ve sarkmış üzüm, saygıdeğer bir kadına işaret eder. Bazı tabirciler, cömert bir adamdır, dediler.

Asma Ağacının Kış Gününde Üzerinde Üzümler Bulunduğunu Görmek

Bir kimsenin rüyada bir asma ağacının kış gününde üzerinde üzümler bulunduğunu görmesi, mal/mülkü olmadığı halde onun zengin zannettiği bir kadınla tabir edilir.

Ayrıca bkz: Rüyada Üzüm Görmek

Asma Ağacını Yaprağıyla Beraber Görmek

Rüyada asma ağacını yaprağıyla beraber görmek gören kimse, din yoluyla bir kavimden fayda görür. Bekâr kimse için asma ağacı görmek, hayırlı işlerin olacağına delalet eder.

Asma Ağacının Çardağını Görmek

Asma ağacının çardağı; hizmetli, zengin ve güzel bir kadına işarettir. Rüyada üzüm bahçesi görmek ise yine aynı şekilde tabir edilir.

Başınızda Asma Ağacının Bittiğini Görmek

Bir kimse rüyada başında asma ağacı bittiğini görse, o kimsenin başında yara veya çıban benzeri şeylerin çıkacağına delalet eder.

Üzüm Çubuğu Diktiğini Görmek

Rüyada üzüm çubuğu diktiğini görmek, diken ve yetiştiren için en büyük şereftir. Bir rivayete göre, rüyada üzüm çubuğu görmek, zengin ve asil bir kadınla karşılacağınıza, bu kişinin sizin için hayırlı bir kimse olduğuna yorulur.

Budanmış Asma Ağacı Satın Aldığını Görmek

Rüyada bir kimsenin budanmış bir asma dalını satın aldığını görmesi, bir kadınla evlenerek onun malından faydalanacağına işarettir. Rüyada asmada üzüm görmek, yakın zaman içerisinde birisiyle tanışacağınıza, çevrenizin genişleyeceğinize delalet eder. Aynı zamanda bazı tabircilere göre de yakın zaman içerisinde elinize bir miktar para geçeceğine ve bu paranın maddi anlamda sizi çok rahata çıkaracağına da işarettir.

Üzüm Çubuğu / Asma

“Rüyada Üzüm Çubuğu / Asma Görmek” için bir yorum

  1. Erkek ve yaşça küçük bir mesai arkadaşım evimin bahçesine dikmem için 3-4 cins üzüm teveği hediye getirmişti rüyamda, ben de çok sevinçliydim. Tam olarak bu rüyaya uyan bir yorum göremedim. Yorumlanabilir misiniz? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir