Rüyada Haber almak Görmek

Rüyada bir yerden haber aldığını görmek, yeni arkadaşlar edineceğinize, sevineceğiniz müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder.

İyi bir haber aldığını görmek

Rüyada iyi bir haber aldığını görmek, sevgi ve hoş sohbete, haber veren kişiyi görmek, o kimse tarafından korunup kollanacağınıza işaret eder.

Haber almak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Haber almak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba, ben hamileyim ve rüyamda 3 ay önce vefat eden kayın pederimi 1 ay önce rüyamda gördüm ve kimseye anlatamadım. Rüyamda kayın pederim sırat köprüsünün başında gayet iyi ve sağlıklı gözüküyordu fakat acelesi vardı, köprüden bir an önce geçmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca bana cennet ve cehennemin olduğunu bunu mutlaka oğluna (eşime) söylemem gerektiğini söyledi. Fazla gerçekçiydi, anlamı nedir acaba? Lütfen yardımcı olun.

  2. Sevdiğim ve ayrıldığım kişi ile ilgili bir bayan bana onun aslında evlendiğini ve hatta üç tane çocuğunun da doğup olduğunu söylüyordu. Ben şok oluyorum ama bir tarafımda bu bayan yalan söylüyor diyordu. Bir taraftan da demek bu yüzden beni bıraktı diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir