Rüyada Haber Almak Görmek

Rüyada bir yerden haber aldığını görmek, yeni arkadaşlar edineceğinize, sevineceğiniz müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder.

Ayrıca bkz: Haberleşmek

Rüyada iyi bir haber aldığını görmek, sevgi ve hoş sohbete; haber veren kişiyi görmek, o kimse tarafından korunup kollanacağınıza işaret eder.

Rüyada haber almak görmek, endişe duymak, üzücü bir haber almak, sıkıntılı bir döneme girmek olarak yorumlanır. Sevdiğiniz biriyle yaşadığınız olumsuzlukların son bulacağını, birbirinize destek olacağınızı, aranızda daha fazla sevgi bağı oluşacağını ve hiç ayrılmayacağınızı işaret eder. Rüyada haber genellikle bir zor durumdan kurtulmak ve feraha çıkmak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Haber Aldığını Görmek 

Rüyada haber aldığını görmek, murada ermek için çok çalışmak ve ekstra gayret göstermek anlamına gelir. İşinizde daha fazla gelir elde etmek için çok çalışacağınızı; öğrenciyseniz okulda birinci olmak için sayfalar dolu ödevler yapacağınızı ve sabırlı davranışlarınız sayesinde parmakla gösterilen bir insan olacağınızı işaret eder. Ayrıca malınızın artacağı, dostlarınız arasında sevilen bir kimse olacağınızı, sıkıntıdan ve stresten uzak yaşayacağınız anlamına gelir. 

Rüyada kötü haber aldığını görmek, rüya ile birebir aynı manada yorumlanır. Rüyada kötü haber almak, problemli bir hayatınız olacağı, her şeyi mesele haline getireceğiniz, sendromlu bir yıl yaşayacağınız anlamına gelir. Bu rüyanın diğer bir yorumu sağlık ile ilgilidir. Bir yakınınızın geçireceği bir hastalık yüzünden ameliyat olacağını ve bunun stresinin size yansıyacağına delalet eder. 

Rüyada Cenaze Haberi Aldığını Görmek 

Rüyada cenaze haberi aldığını görmek, bir konuda kararsız kalmak, ikilem yaşamak, hangisini seçeceğine karar verememek olarak yorumlanır. Size gelen birçok iş teklifi arasında kafanızda soru işareti olacağını ve seçim yaparken tereddüt yaşayacağınızı ifade eder. 

Rüyada kendi ölüm haberini almak, sevdiklerinize kendiniz ile alakalı güzel haberler vereceğinizi ve onları mutlu edeceğinizi gösterir. Birçok sorunu geride bıraktığınızı, geçmişe kafa yormadığınızı ve sadece günü yaşayıp mutlu olduğunuzu işaret eder. 

Rüyada Müjdeli Haber Aldığını Görmek

Rüyada müjdeli haber aldığını görmek, aileye yeni bir bebek katılacağını; bekârsanız evleneceğinizi; işsizseniz en kısa zamanda güzel bir işe gireceğinizi ve çalışkanlığınızla takdir topladığınızı gösterir. Rüyada telefonla müjdeli haber almak, sıhhatli bir ömür yaşayacağınızı, insanların düşüncesinde iyi birisi olarak izlenim bırakacağınızı ve ailesini mutlu eden biri olacağınızı ifade eder. 

Rüyada Sevdiğinden Haber Almak Görmek 

Rüyada sevdiğinden haber almak görmek, saadet dolu bir yuvayı, mesut ve bahtiyar çocukları, sağlam temelleri olan bir aile kuracağınız ve ömür boyu mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse yaşadığı yalnızlıktan ve tekdüzelikten kurtulup aile sıcaklığı tadacaktır. 

Rüyada Şehit Haberi Almak 

Rüyada şehit haberi almak, oldukça hayırlı bir rüyadır. Güzel işlere imza atmak, toplumda itibar kazanmak, mesleğinizi en iyi şekilde icra etmek, her şeyin yerli yerinde olması ve capcanlı bir insan olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada şehit haber almak İslami tabiri olarak da yorumcuların çok yorumladıkları rüyalar arasında yer alır. Günahların affolması, Allah katında sevilen bir kul olmak, ahirette güzel bir makamda yer almak şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Haber Alıp Sevinmek Görmek 

Rüyada haber alıp sevinmek görmek, zarar getirecek işlerden duracağınızı, yanlış arkadaşların tesirine kapılmayacağınızı ve işlerinizin yolunda gitmesi için hileden uzak duracağınızı işaret eder. Rüyanızda haber alıp sevindiğinizi gördüyseniz, bu rüya artık hayatınızda sadece mutlu olmak istediğinizi, mutsuz olacağınız şeylerden uzak durduğunuzu gösterir. 

Rüyada terfi haberi almak, bundan böyle depresif ruh halinden kurtulacağınızı, kalbinizi yeniden hızlandıran bir aşka yelken açacağınızı ve bu aşkın resmiyete dökülmesi için elinizi çabuk tutacağınızı gösterir. 

Rüyada bebek haberi almak, kısmetiyle gelen bir misafir ağırlamak, haneye bolluk ve bereket girmesi ve kazancın artması şeklinde tabir edilir. Rüyada alınan bebek haberi; kısmet, müjde, işlerin yolunda gitmesi ve şansın yaver gitmesi anlamına gelir. 

Haber Almak

“Rüyada Haber Almak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba, ben hamileyim ve rüyamda 3 ay önce vefat eden kayın pederimi 1 ay önce rüyamda gördüm ve kimseye anlatamadım. Rüyamda kayın pederim sırat köprüsünün başında gayet iyi ve sağlıklı gözüküyordu fakat acelesi vardı, köprüden bir an önce geçmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca bana cennet ve cehennemin olduğunu bunu mutlaka oğluna (eşime) söylemem gerektiğini söyledi. Fazla gerçekçiydi, anlamı nedir acaba? Lütfen yardımcı olun.

  2. Sevdiğim ve ayrıldığım kişi ile ilgili bir bayan bana onun aslında evlendiğini ve hatta üç tane çocuğunun da doğup olduğunu söylüyordu. Ben şok oluyorum ama bir tarafımda bu bayan yalan söylüyor diyordu. Bir taraftan da demek bu yüzden beni bıraktı diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir