Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada pırıl pırıl bir bardağın görülmesi, kişinin sevgilisi ve mahbubu ile tabir olunur. Cam bardaktan su içtiğini görmek, kişinin dost ve yakınlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmaya delalet eder. Rüyada bazen de bardak görmek, ele geçecek bolca paraya işarettir. Bir kimsenin rüyada bardak satan birini görmesi, çocuklarını sevmeye ve ilme delalet eder. Yine elinde su dolu bir bardak görmek, bol bir kısmete işarettir. Rüyada toprak bardaktan su içtiğini görmek, hizmetçi veya bir yakını eliyle gelecek mala delalet eder. Rüyada bir bardağı kırılmış görmek, yakınlarından birinin ecelinin yaklaştığına veya fena bir habere delalet eder. Cam bardak hediye edilmesi sevgiliden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak, asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan tatlı bir şey içmek, eşinin muhabbetine, ekşi bir şey içmek eşler arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa, Bardağın çatlaması gönül kırıklığına, kırılması maiyetinde bulunanlardan birinin yahut çocuğunun ölümüne delalet eder. Bardak satan kimseyi görmek, neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye delalet eder. Dolu bardak, iyi haber anlamına gelir. Bardak, güven vermemeye veya bir yardımcı anlamına gelir. Boş bardak, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Ayrıca bardak geleceği de temsil eder. Bardak görmek, dünya ve ahiret işlerinde çekilen sıkıntı veya görülen mutlulukla yorumlanır. Rüyada kişinin bardağında kırmızı renkli bir sıvı olduğunu görmek, kişinin eşinin rahatsızlanacağına; Bir bardak su doldurduğunu, fakat suyun bardağı doldurmayıp dibinden aktığını görmek, elindeki paranın beceriksizlik yüzünden eriyip biteceğine işarettir. Rüyada bardak görmek, beraber olduğunuz kişinin sevgisini gösterir.

Bardak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Reyhan

Rüyamda bir arkadaşıma sinirlenip, elimdeki bardağı yere atıp kırıyorum. Bunun anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim. :)

22.08.2013 14:23:57

Ayşe

Bana rüyamda miras kalıyor, kalan mirasta bolca bardak ama çok değerliymiş. Benim dışımda birine de kalıyor, o çok alıyor. “Bana neden az oldu?” diye çıkışıyorum kişiye ama kim olduğunu hatırlamıyorum... Bunun anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim...

03.11.2013 22:46:04

Seda

Rüyamda benden mevkisi büyük biriyle çay bardağında çay içiyoruz. Fakat ikimizin de bardağının ortalarında kurumuş bir leke vardı. Bardak kirliydi yani. “İyi yıkanmamış” diyorum. Ne demek sizce? Teşekkürler.

28.11.2013 09:48:29

Meryem

Rüyamda bolca bardak gördüm ama yere atmama rağmen kırılmıyorlar. Acaba anlamı nedir? Teşekkürler.

26.12.2013 13:28:43

Zynp

Beyaz bir bardak bana hediye ediliyor. Kalabalık bir ortamdayız ve insanlar kıskanıyor. Bardak yere düşüp kırılıyor.

03.03.2014 12:58:34

Sevgi

Bir tır dolusu yeni cam bardak, tırın hareket etmesiyle dengesi bozulup tümü düşüp kırılıyor. Ne demek?

16.04.2014 13:28:59


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim