ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Oyuncu Görmek

Bakınız; Aktör / Aktris.

Kişinin bir iş çevirmeye kalkacağına işarettir.

Oyuncu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Oyuncu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Oyuncu rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Suzan

Rüyamda Kıvanç Tatlıtuğ’yu gördüm. Tartıştık sonra da uzaklaşıp gitti.

17.08.2013 14:12:39

Ecemsu

Ben rüyamda her dizideki oyuncuları gördüm. Sihirli annemde Betüş’ü, arka sokaklarda hüsnü ve Mesut’u, akasya durağında Seyit’i Sinan’ı ve Arif’i gördüm.

23.09.2013 13:48:30

Çiğdem

Ben rüyamda ne alakaysa bilmiyorum. Yılan hikayesi dizisinden bir bölüm gördüm. Orada ben de vardım. Benimle konuştular. Daha sonra kara kara bulutlar görüp, onların parçalanmasını gördüm.

04.01.2014 13:25:40

Mira

Ben rüyamda sevinç kumaşı gördüm. Dışarıda dizi çekimi için bir yerlerden farklı insanlar bulup protesto ediyorlardı. Ben de o sırada sevinç kumaşı gördüm, şaşırdım. O sırada tabi ben markete gidiyordum. Hızlı adımlarla onun yanına gittim. “Selam, merhaba” falan dedim. O da bana “Merhaba” dedi. Yakından çok güzeldi. Sonra “Şurada ki banka oturalım mı?” dedim. O da “Olur” dedi. Ama tabi o sırada kameraman bizi çekmiyordu. Biz öyle oturduk, biraz konuştuk işte ama bana çok iyi davrandı. Biraz oyunculuktan bahsettim. O da nasıl oyuncu olduğunu anlattı. Ben de biliyor muşun. Ben de oyuncu olmak istiyorum, yeteneğime güveniyorum” dedim. O da “Hım, çok iyi işte” dedi. Sonra ben de dedim ki “Bana telefon numaranı verir misin?” dedim. Tabi yanımda bir arkadaşım vardı, o numarayı yazdı. Sonra çaldırdım onu, numara doğru mu diye doğruymuş. Sonra o telefonunu çıkardı. Onun telefonunun aynısından bende de vardı. Ona söyledim “Turkcell mi, kullanıyorsun?” dedim. O “Avea” dedi. Sanırım bana verdiği telefon numarası 725 ile başlıyordu. Ben de “Teşekkür ederim” dedim. Ben seni bir gün ararım yine konuşuruz dedim. O da “olur ama set varken arama” falan dedi. Ben de “Tamam olur” dedim. “Seninle tanıştığım için teşekkür ederim” dedim. O da “Ben de tanıştığıma memnun oldum” dedi. O kadar. O sırada ise gerçek olmadığını anladım :((

08.02.2014 14:38:26


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook