Rüyada Aktör Görmek

Rüyada rol yapan bir aktör görmek, iş yaptığınız kimseler içinde sizi aldatanlar olduğuna delalet eder.
Yine bir aktörle konuşup dost olduğunu görmek, hile ile sizden bir şeyler temin etmeye çalışan biri ile ahbap olacağınıza işarettir.
Rüyada aktör görmek güvenilir olmayan, iç yüzü ile görünüşü farklı olan insanlarla tanışılacağına işaret eder.
Diğer bir yoruma göre de rüyada aktör görmek, büyük bir kısmete, kişinin eline yüklü miktarda para geçeceğine delalet eder.
Rüyada film veya tiyatro aktörü görmek mutluluk habercisidir, kişinin kendisinin veya bir yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir.
Eğer birine aşıksanız, bu tarz bir rüyadan sonra onunla mutlu bir beraberliğiniz olacak demektir.
Eğer gördüğünüz aktör ya da aktris yaşamıyorsa, o zaman bir takım zorluklarla karşılaşacaksınız demektir.
Rüyada aktris görmek, maddi kayba uğrayacağınızı gösterir.
Rüyada aktör görmek, dünya hayatını önemsememeye, işleri oyun ve oyalanma olarak görmeye delalet eder.
Rüyada bir aktörle konuşup dost olmak, hile ile sizden menfaat temin etmeye çalışan bir kimse ile tehlikeli bir arkadaşlık kuracağınız anlamına gelir.

Aktör kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Aktör Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda ünlü bir yabancı aktörle bir yolculuğa çıktım ve yolculuk esnasında sessizce yellendiğimi gördüm. Bunu neden yaptığımı kendi kendime sorarken, aktör dönüp bana gülümsemeye başladı. Bu garip rüyanın anlamını öğrenebilir miyim?

    1. Merhaba, ben normal bir vatandaşım. Ancak rüyalardan mükemmel bir şekilde anlarım. Sizin rüyanızdan yola çıkılarak hayatınızda sizi utandıracak bir takım şeyler olacak. Fakat siz bir dostla tanıştınız veyahut tanışacaksınız. O sizi utandıracak birtakım şeylerin üzerini örtbas edecek ama siz, o sizi utandıracak şeyleri bilmeyeceksiniz. Akıllı bir arkadaşınız olacağından ya da olduğundan onu kapatacak. Nasıl haberim olmayacak derseniz tıpkı hani cahil bir insan boş boş konuştuğunda rezil olduğunu fark etmeden konuşur ya tıpkı sizin olayda alenen öyle… Ve hayatınızda sizi çok mutlu edecek büyük bir şey olacak.

  2. Merhaba! Rüyamda sevdiğim erkek oyuncu ile arkadaşız ve konuşuyoruz, gülüyoruz ve bu rüyayı 3 defa 3 gün (pes pese değil) gördüm. Bu ne anlama gelir söyler misiniz, birde rica etsem mail atar mısınız yazınca? Teşekkürler!

    1. Bir dostunuz yüksek bir mertebeye ulaşacak ve siz onun en iyi dostu ve sağ kolu olacaksınız. Ancak o yüksek mertebe öğretmen, mühendis gibi. Siz de o dostunuzun kazanacağı mertebeye erişeceksiniz. Ben bu mesajınızı görmüş olan normal bir vatandaşım.

  3. Rüyamda yabancı bir oyuncuyu oynadığı filmdeki halini gördüm ama başrol kız bendim. Ne anlama geliyor çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir