ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çarpmak Görmek

Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak, bir dostla karşılaşmaya, Tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüyasında kendisine yakın bir kimseye çarptığını gören kimsenin, maddi problemler yaşar. Rüyada bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak, yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostla karşılaşmaya, Tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Çarpmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çarpmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Çarpmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Uzak Dogu Gezgini

Merhabalar, birkaç akşam evvel rüyamda enteresan bir şekilde bir otobüste şoförün yanında oturuyor olduğumu hatırlıyorum ve şoför aslında iyi niyetli ancak inatçı birisine benziyor. Ağzında purosu otobüs kullanıyor. Ancak hatırladığım nokta itibari ile otobüs şehir içerisinde, yol kenarında, park cebinde duruyor ve önüne gerisin geriye yavaşça bir araba park etmeye çalışıyor. Bu araba park ederken de otobüsün ön tamponuna değmeyi/ezmeyi ihmal etmiyor ve benim inatçı kaptan hemen ardından park cebinden çıkarken tampon sürte sürte “İlk o çarptı nasılsa” diyerek ağzında purosu hafif bir sırıtma ve gülümseme arası bana sesleniyor bu şekilde. Azıcık gidip caddenin sonunda sola (Normal hızlarda) doğru döndüğümüzde yoldan çıkıp bir yere çıktığımızı/çarptığımızı hatırlıyorum. Ardında da otobüsün ön dışındayım. Bu rüyada nasıl bir anlam çıkarmalı? Şimdiden teşekkür ederim.

21.02.2015 00:08:20


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook