Rüyada Çarpmak Görmek

Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya,
Tanıdık biriyle çarpışmak, bir dostla karşılaşmaya,
Tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.
Rüyasında kendisine yakın bir kimseye çarptığını gören kimsenin, maddi problemler yaşar.
Rüyada bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak, yanlış yol ve yöntem tutmaya,
Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostla karşılaşmaya,
Tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Çarpmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çarpmak Görmek” için bir yorum

  1. Merhabalar, birkaç akşam evvel rüyamda enteresan bir şekilde bir otobüste şoförün yanında oturuyor olduğumu hatırlıyorum ve şoför aslında iyi niyetli ancak inatçı birisine benziyor. Ağzında purosu otobüs kullanıyor. Ancak hatırladığım nokta itibari ile otobüs şehir içerisinde, yol kenarında, park cebinde duruyor ve önüne gerisin geriye yavaşça bir araba park etmeye çalışıyor. Bu araba park ederken de otobüsün ön tamponuna değmeyi/ezmeyi ihmal etmiyor ve benim inatçı kaptan hemen ardından park cebinden çıkarken tampon sürte sürte “İlk o çarptı nasılsa” diyerek ağzında purosu hafif bir sırıtma ve gülümseme arası bana sesleniyor bu şekilde. Azıcık gidip caddenin sonunda sola (Normal hızlarda) doğru döndüğümüzde yoldan çıkıp bir yere çıktığımızı/çarptığımızı hatırlıyorum. Ardında da otobüsün ön dışındayım. Bu rüyada nasıl bir anlam çıkarmalı? Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir