Rüyada Çarpılmak Görmek

Azğız ve yüz yapısının çarpık olduğunu görmek dinde bid’at çıkarmaya, fesatçılık yapmaya ve bunların sonucu azap görmeye delalet eder.

Kötü giden iş yaşamınızın birden bire düzeleceğine işarettir.

Rüyada çarpilmak hayra yorumlanmaz, rüyasında birden bire çarpilip, elinin, yüzünün biçimsiz bir duruma girdiğini görmek, işlerinin alt üst olacagina bütün düzeninin bozulacagina isarettir. Bazilarina göre; rüyada çarpılıp sarsak yürüdüğünüzü görmek, iyilige yorumlanir; islerinizin yolunda gideceğine, hastaniz varsa iyilesecegine, borcunuz varsa, ödeyeceğinize isarettir. Ancak bir adaginiz varsa borcunuzu yerine getirmeniz gerekmektedir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çarpilmak, dini açıdan bozulmaya isarettir. Rüyada çarpıldığını gören kimse, takvayi temelinden bozar, veya O kimse bid’ata girer ve ona azap iner.

“Rüyada Çarpılmak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda bir odada annem babam ben oturup televizyon izliyorduk. Sonra annem babam benimle gelir misin bir dedi. Duydum ama odadan çıktıklarını görmemiştim. Ve farkettim tam kapının olduğu noktaya giderken babam çıktı suratındaki ifade resmen kin nefret ve değişik bir bakışı vardı. Ben birden yere düşüp kaburgalarım öne doğru ellerim geriye doğru çıkmaya başladı ve uyandım ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir