Rüyada Çarpılmak (Cin Çarpması) Görmek

Rüyada çarpıldığını görmek hayra alamet değildir. Rüyanızda ansızın çarpıldığını ve değişik bir hal aldığını yani dış görünüşünün değiştiğini görmek, tüm işlerinizin gerileyeceğine ve zarara uğrayıp üzüntüye maruz kalacağınıza delalet eder.

Rüyanızda çarpıldıktan sonra topallayarak yürüdüğünüzü görmeniz; bunun sizin için hayırlı olmasına ve işlerinizin iyiye gideceğine, eğer hastanız var ise şifa bulacağına ve borçlu iseniz; borcunuzu ödeyeceğinize yorumlanmaktadır.

Adağı olan bir kimsenin rüyasında çarpılıp aksak yürüdüğünü görmesi; o kimsenin adağını yerine getirmesi gerektiğine, böyle bir rüyanın görülmesi ikaz niteliğindedir.

İmam-ı Nablusî’nin yorumuna göre: Rüyada çarpıldığını görmek; din açısından bozgunculuğa, Allah’ın yasakladığı şeyleri kökünden bozmaya veya dinen caiz olmayan şeylerle meşgul olmaya delalet eder.

Ayrıca bkz: Rüyada Cin Suresi Görmek, Rüyada Cin Görmek

Çarpılmak (Cin Çarpması)

“Rüyada Çarpılmak (Cin Çarpması) Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyada insanların bedenlerine üç harflilerin girdiğini gördüm. Daha sonra bir kişi gelip onlara dua ederek eski hallerine döndürüyordu. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  2. Rüyamda her gün cin görüyorum ve bundan korkmaya başladım. Bugün ki rüyamda beni boğmaya çalışıyorlardı. Annemlerin odasının kapısına vuruyorum ama kimse duymuyor sonra yatağımda da boğmaya çalıştılar. Ondan önceki gün sevgilimi öperken bir anda cin kılığına giriyor ve üstüme geliyor. Ondan önceki gün de odamın kapısından siyah çarşaflı sadece yüzü gözüken kısa bir varlık giriyor odama sonra uzun 2 metre boylarında ve beni boğmaya çalışıyor ve buna benzer bir sürü rüya ve her gün görüyorum. Nedir bunun anlamı? Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

    1. Sevgili Enes, rüyanda boğulduğunu görmek insana biraz ürpertici gelebilir. Bence biri sana yan gözle bakıyor, tedbiri elden kaçırma. Ben de böyle şeyler yaşadım arkadaşım uyurken abajur devrilmiş, annesiyle babası uyanmamış tabletinden anneannesini aramış. Kimse cinlere üç harfli demesin, onları daha çok sinirlendirir. Ben size 5 harfli ya da 4 harfli desem hoşunuza gider mi?

  3. Rüyada gezideyiz biri video çekiyor uzağımda. Ben ise o an arkadaslarlayım o video çekenle göz göze geliyorum kızın teni benzi atmış ve korkuyla bakıyor ve videoyu kapatıyor. En son evlere dağılırken beni çağırıyor sana bir şey göstercem diyo ama korkma diyor. Ben de korktum öyle diyince videoyu açıyor milleti çekerken ben girdim kadraja ve arkam dönük, bir dönüyorum dönerken çarpılıyorum bedenim ellerim garip bir hal alıyor halbuki normalde yürüyordum. Bunu görünce çok kötü oldum. Aniden uyandım korkudan yatamadım en son içim gecti ve bir daha uyudum o an da az bi rüya gordum orda da ayaklarım ters. Biri testere bıçak benzerimsi bir şey ile ayaklarımı kesiyordu ama kan çıkmıyordu canım yanıyordu o can yanmasına tekrar uyandım sonrada zaten uyku haram oldu.

  4. Biraz önce uyandım ve rüyamda çok fazla üç harflilerden bahsediyoruduk arkadaşım çarpılmaya başladı sonra da ben çarpılmaya başladım sürekli düzelmeye çalıştım ama düzelemedim 4 5 kişiydik ama ben hiç birini tanımıyordum çok zor bi rüyaydı defalarca uyanmaya çalıştım ama olmadı koyun sürüsü vardı ilk defa böyle bişy gördüm kaç gündür sürekli rüya görüyorum uzun zamandır görmüyodum bunun nedeni nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir