Rüyada Gemi Zinciri Görmek

Ayrıca bkz: Deniz, Gemi Halatı

Rüyada gemi zinciri görmek, hem iyi hem de kötü şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hiç beklemediği yerden eline mal geçeceği anlamına gelmektedir. Bu mal miras veya uzun zamandır satın alınacağı gayrimenkul olarak yorumlanmaktadır. Her ne kadar elinize geçecek mal miktar ve parası olarak az olsa da en kısa zamanda değerlenecektir. Hiç beklemeden kârlı bir birikime girişebilirsiniz.

Rüyada gemi zinciri görmek ne demek: Sevdiğiniz birisi ile ayrılık yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Yaşayacağınız bu ayrılık kısa süreli olsa da sıkıntılı ve çok zor bir dönem gibi yorumlanmaktadır.

Rüyada gemi zinciri görmek tabiri, rüya sahibinin aldatılacağı veya ihanete uğrayacağı anlamına da gelmektedir. Yakın bir arkadaşın veya eşinden hiç beklemediği bir güvensiz durum yaşamasına delalet eder. İş hayatında ayağı kaydırılarak işten kovulacağı veya makamının düşürüleceği şekilde yorumlanmaktadır. Bu durumdan dolayı iş arkadaşlarının dedikodularına, alaylarına ve eleştirilerine maruz kalmaktadır. Kendi işinin sahibi iseniz birisi tarafından dolandırılacağınız anlamındadır. 

Ayrıca bkz: Gemi 

Rüyada Gemi Zincirinin Elinden Kaydığını Görmek

Rüyada gemi zincirinin elinden kaydığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntı, ayrılık ve üzüntü anlamları taşımaktadır. Sıkıntı ve zor günlerini genel olarak aile hayatında yaşayacağına işarettir. Annesi, babası veya eşi ile yaşayacağı kavgalar şeklinde yorumlanmaktadır. Eşi veya sevgilisi ile yaşayacağı bu kavgalar sonucunda ayrılıklar yaşayacaktır.

Rüyada gemi zincirinin elinden kayması, rüya sahibinin iş ve eğitim hayatındaki kaçıracağı fırsatlar şeklinde de yorumlanmaktadır. Eğer yatırım yapma veya yeni bir mal alma gibi düşünüyorsanız bu zamanlarda yapmamanız gerekmektedir. Bu zamanda yapacağınız finansal adımlar size hiçbir kazanç sağlamayacaktır.

Ayrıca bkz: Gemi Yelkeni 

Rüyada Kopmuş Gemi Zinciri Görmek

Rüyada kopmuş gemi zinciri görmek, çeşitli anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse genç ve bekar ise, aşk hayatında ayrılık veya kavga yaşayacağı anlamına gelmektedir. Aşk hayatında yaşayacağı sorunlar ile ilgili uzunca bir süre uğraşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kopmuş gemi zinciri gören kimse evli ise, eşi veya çocukları ile şiddetli kavgalar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kopmuş gemi zinciri bir nevi aile bağları şeklinde anlam taşımaktadır. Rüya sahibi bu sorunlar doğrultusunda aile birliğine ve bağlarına geri onarımı olmayacak şekilde zarar vermektedir.

Rüyada kopmuş gemi zinciri görmek ne demek: Rüya sahibinin sadece aşk hayatında bağlı değildir. Rüya sahibinin arkadaşlıkları ve dostlukların sınanacağının bir göstergesidir. Hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan ihanet göreceğiniz anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Gemi Zincirini Birinin Söktüğünü Görmek

Rüyada gemi zincirini birinin söktüğünü görmek, rüya sahibinin sıkıntı ve zorluklar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Hayatında bir zalimin kendisine zulmedeceği anlamına da gelmektedir. İş hayatında hiç beklemediği bir anda birisi tarafından kendisine çelme takılarak işini kaybedeceği anlamına gelmektedir. İşini kaybetmese bile, sürekli başkalarının işine yaptırılmak zorunda bırakılacağı anlamındadır. Patronlarının, müdürlerinin ve iş hayatı olarak kendinden daha üst makamların eziyetine maruz kalacaktır. Rüyada gemi zincirini birinin sökmesi, rüya sahibi eğer çalışmıyor veya daha okuyor ise ailesinden veya arkadaşlarından zarar göreceği anlamına gelmektedir. Bu kişilerden şiddet, ağır eleştiri ve iftara görecektir. Rüya sahibi bu durumda hayatında bulunan çoğu şeyden yavaş yavaş mahrum kalacaktır. 

Rüyada Gemi Zinciri Görmek İslami Tabiri 

Rüyada gemi zinciri görmek İslami tabiri olarak birden fazla anlamlara yorumlanmaktadır. İlk olarak rüyada gemi zinciri görmek rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir misafirinin yanına geleceği anlamını taşımaktadır. Bazen bu gemi zincirini yaşadığı kötü olaylara karşı umut ve ümidi şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu umudunun sönmeyeceğini ve sıkıntılardan en yakın zamanda kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada gemi zinciri görmek Diyanet anlamı ise hiç beklemediği bir zamanda devletten gelecek yüklü bir miktar para anlamına gelmektedir. Bu paranızı aldığınız andan itibaren birikim yaparsanız kısa sürede büyük yatırımlara da delalet etmektedir. Rüyada gemi zinciri görmek tabiri, rüya sahibinin yaşayacağı hayra, huzura, mutluluğa ve sağlığa yorumlanmaktadır.

Gemi Zinciri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir