Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada bornoz giymek iş yaşamınızdaki sorumluluklar üstlendiğiniz anlamına gelir. Rüyada kıyafetinizin üstüne bornoz giymek, sorumluluğu çok büyük bir iş alacağınız anlamına gelir. 

Rüyada bornoz satmak önünüze gelen ciddi bir iş fırsatını kaçıracağınız anlamındadır. Bornoz dikmek, yeni ve kârlı bir işe girmek demektir. 

Rüyada yeni bir bornoz görmek çalıştığınız işin ilerisi için çok kazançlı olacağına işarettir. Rüyada eski ve kirli bir bornoz görmek, aldığınız yeni işe dikkat etmeniz gerektiğine, yoksa sonunun hayal kırıklığına uğrayabileceğinize işarettir. 

Rüyada bornoz katlayıp bir kenara koymak, bekarlar için evlilik olarak yorumlanır. Rüyada bornoz kirli ise eşin cimri olacağına işaret eder. 

Ayrıca bkz: Banyo Yapmak

Rüyada bir dükkandan bornoz satın aldığını görmek gören, nazik bir arkadaşının davetini kabul ederek onun evine gider. Rüyasında bir bornoza sarılarak banyodan çıktığını görmek, günahlarından sıyrıldığına; bir bornozu giyinirken görmek, hayırlı bir ise teşebbüs edeceğine işaret eder. 

Bir kadın rüyasında bir adama bornoz hediye ediyorsa bekarsa bir adama gönlünün kayacağı anlamına gelir. Evli ise kocasıyla arasındaki bağın güçleneceği anlamına gelir. Bir adam rüyasında bir kadına bornoz hediye ediyorsa bekarsa bir kadına gönül yakınlığı hissedeceği; evliyse karısı ile arasındaki ilişkinin iyileşeceği anlamına gelir. 

Bir kadın rüyasında bornoz diktiğini görürse, ne kadar emek verdiyse bir işin olması için kendi kendine o kadar çabalaması gerekecek demektir. Bekar bir kız rüyasında çeyizine bornoz koyduğunu görürse, evliliğinde çok iyi bir ev hanımı olacağına işaret eder. Bir kişi rüyasında üstünde kendine ait olmayan bir bornoz gördüyse, kendini ilgilendirmeyen bir konuya karışacak ve o konuya burnunu sokması sonucu canı sıkılacak demektir. 

Rüyada yıkandıktan sonra kirli bir bornoza sarınıp kurulanmak bir işi tam anlamıyla bitiremeyeceğiniz ve bundan rahatsızlık duyacağınız anlamına gelir.

Bornoz

“Rüyada Bornoz Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Bornoz kelimesinin altına boynuzun tabirini koymuşsunuz dikkatinize, doğrusunu eklermisiniz lütfen.

    1. Merhaba Yıldız, uyarı için teşekkür ederiz. Bornoz rüya tabirindeki gerekli düzeltmeyi yaptık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir