Rüyada Banyo Yapmak Görmek

Ayrıca bkz: Banyo, Banyo Temizlemek Görmek

Rüyasında banyo yaptığını gören hamile bir kadının, çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağı rivayet edilir.

Rüyada banyo yaptığını gören bir gencin, karşılıksız bir aşk yaşayacağı, sevgisinin karşılığını göremeyeceği ve mutsuz olacağı rivayet edilir.

Rüyada banyo yaptığını gören kimse, hasta ise hastalıktan kurtulur. Rüyada banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin gayri meşru ilişkiler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sıcak su ile banyo yaptığını gören kimsenin, karşılıksız bir aşk yaşayacağı varsayılır. Rüyada banyo yaptığını görmek, o kişinin üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada soğuk su ile banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin akraba ve arkadaşları ile ilişkilerinin bozulacağına işaret eder.

Ayrıca bkz: Buhar Banyosu

Rüyada soğuk su ile banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin gelir ve kazançlarının azalacağına, beklentilerinin karşılığını bulamayacağına işaret eder.

Rüyada banyo yaparken üzerine sıcak su döküldüğünü görmek, rüya sahibinin suyun sıcaklığı nispetinde üzüntü ve keder yaşayacağına işaret eder.

Rüyada normal yıkanma dışında banyo yaptığını görmek, o kişinin sağlık sorunları yaşayabileceğine işarettir.

Rüyada bir yerde meçhul bir banyo bulunduğunu görmek, rüya sahibinin o yerde bulunan insanlarla iyi ilişkiler yaşayacağı anlamındadır.

Rüyada banyo yaptığını görmek, o kimsenin isteklerini karşılayabileceği şanslı bir döneme girdiğine işaret eder.

Rüyada görülen işlevsiz banyo yeri, rüya sahibinin özgürlüklerinin kısıtlandığı bir dönem yaşayabileceğine işaret eder.

Rüyada kendisini bir banyo içerisinde ancak banyo yapamaz halde gören kimsenin, birtakım hayır işlerine yönelmesinin kendi iyiliğine olacağı unutulmamalıdır.

Ayrıca bkz: Bornoz Görmek

Rüyada bir kişinin kendisini çok sıcak bir banyodan, çok soğuk bir banyoya geçtiğini görmesi, varsa sağlık sorunlarından kurtulacağı anlamındadır. Hasta olan bir kimsenin rüyasında banyo yaptığını veya banyodan çıktığını görmesi, hastalıklardan kurtulacağının habercisidir.

Rüyada banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin değişik kişi ve kurumlardan kendisi hakkında beklediği kararların olumlu olacağına işarettir.

Rüyada banyoda ayağının kaydığını görmek, o kişinin iş ilişkilerinin bozulabileceği anlamındadır.

Rüyada banyoda terlediğini görmek, o kişinin bazı iş ve ilişkilerinde daha fazla gayret göstermesi gereğine ve zahmetlere katlanacağına işaret eder.

Rüyada banyoyu elbiseleri ile yaptığını görmek, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına ya da hasretle beklediği bir kişiye kavuşarak mutlu olacağına işarettir.

Rüyada banyo yaptığını görmek, fakir için zenginliğe; hasta için şifaya işaret eder.

Rüyada normal olmayan su ile banyo yapıldığının görülmesi, üzüntü ve kedere, sıkıntıların artabileceğine işaret eder.

Banyo Yapmak

“Rüyada Banyo Yapmak Görmek” üzerine 17 yorum

  1. Rüyamda yeğenin çocuğunu öptüm sevdim ve çocuk konuşuyordu 1 yaşına varmadı daha birde annemlerin tuvaletini asriye cevirmişler yanında da küvet vardı bende kızıyorum niye böyle yaptınız diye kardeşim de orada banyo yapıyor bende öyle penceresinden görüyorum kapıda dış kapıyı oraya takmışlar.

 1. Rüyamda kavga ettim. Bir bayan yanımdaydı, ben de onun yanında banyo yapıyordum. Bu ne anlama geliyor?

 2. Rüyamda banyo yapmışım ama yaptığımı görmüyorum. Vücudumdan balçık gibi kirler çıkmış, kirleri görüyorum. Güzelce temizlendim diye düşünüyorum. Sizce rüyamın anlamı nedir?

 3. Rüyamda sadece altımda beyaz iç çamaşır vardı. Banyo yeri büyüktü. Uzaktan tanıdığım bir kadın da vardı. Ben normal yıkandım. Sonra dayım geldi, bizi beraber olduk sandı. (O kadın dayımın karısı değil.) Dayım kızdı. Tabirinizi bekliyorum.

  1. Kötü yollara yönelecek davranışlardan kaçınmalısın. Bu bir işaret olabilir. Dayının sana kızması gerçek hayatta kötü şeyler yapmaman gerektiğidir. Sakınmalısın.

 4. Rüyamda öz annemi sıcak, gür akan bir suyla yıkarken gördüm. Ben şu anda hamileyim. Yorumlarsanız sevinirim.

 5. Ben rüyamda yıllar önce ölen babaanneme, odanın ortasında bir leğenin içinde banyo yaptırıyordum. Ne anlama geliyor?

 6. Rüyamda banyo yapmak istiyorum ama bir türlü yapamıyorum. Vefat eden kardeşim var yanımda ama müsait banyo bulamıyorum. Bir ara da kardeşim mi yoksa bir yakınım evlenecek fakat düğün yapılacak yer pek bakımsız ben hiç beğenmiyorum. Köhne bir yer. Fakat evlenecek kardeşim gibi olan çok rahat, önemli olmadığını ifade ediyor. Yorumlarsanız sevinirim.

 7. Yepyeni, beyaz, çok güzel bir banyo yaptırmışlar. Aydınlık ve güzel fakat alt fayansları yapılı değildi, halı yaymışlar ama duvarlar beyaz, özel mavi çinilerle çok güzel bir banyo. Yeşil çağla yeşili küvet, perdesi vardı. Yorumunuzu merak ediyorum yazarsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 8. Bir akrabamızın yazlığındayız sabah öğle arası iki silahlı soyguncu geliyor annem ve yengem ilgileniyor. Ben de küçük iki kuzenimi koruyorum sonra gidiyorlar ve akşama doğru bir daha geliyorlar. Bu sefer çocukları alıp odaya kilitliyorum kendimle beraber. Küçük olanı pencereden dışarı çıkarıp yardım çağırmasını söylüyorum. Küçük olan tam çağıracakken yine gidiyorlar soyguncular bir daha gelmemek üzere. Sonra banyoda buluyorum kendimi banyo yaparken (normal sıcaklıkta) bir adam geliyor, banyo yaptığım suyun bulunduğu kovadan su içiyor. Cevaplarsanız sevinirim.

 9. Rüyamda aynı yerde 3 kez banyo yaptığımı gördüm. Üstüm giyinik değil ama hiçbir yerim görünmüyor. Mutfağın içinde duş yeri var ve orda banyo yapıyordum. Bu ne anlama geliyor? Teşekkürler.

 10. Rüyamda eski sevgilimin benim evimde ben evde yokken banyo yapmış olduğunu, banyoyu ıslak bırakıp çıktığını gördüm, kendisini görmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir