Rüyada Bok Görmek

Ayrıca bkz: Boka Basmak

Rüyada pislik görmek veya pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine işaret eder.

Rüyada at veya diğer hayvan pislikleri görmek, kısa bir yolculuğa çıkacağınıza delalettir.

Rüyada pisliğin bir yerinize bulaştığını görmek, manasız ve faydasız işlerle zaman harcadığınıza delalet eder.

Bok

“Rüyada Bok Görmek” üzerine 48 yorum

  1. Büyük çiş ne yahu büyük çiş diye bir şey var da biz mi yapmıyoruz nedir yani :))))

 1. İyi günler ben 45 yaşında 2 yıl önce eşimi hastalık sebebiyle kaybettim. Ailesiyle hala sorun yaşamaya devam ediyorum. Hayırdır inşallah rüyamda annemle konuşurken, gazete okumaya başlıyorum bu sırada bulunduğum yere bir kamyonet park ediyor. Eski kayınbiraderim benimle konuşmak istediğini söylüyor. Şu an kendisiyle görüşmüyorum. Daha sonra tartışma kavgaya dönüşüyor, kavga esnasında hayvan pisliğinin olduğu bir çukura düşüyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 2. Rüyamda bok yiyenleri gördüm ve ikrah ettim. Kaçtım oradan ama onlar öyle iştahlı yiyorlar ki insan ve maymunlar lütfen açıklar mısınız? Teşekkür ederim.

 3. İş yerimin yıkıldığını, içindeki eşyaların telef olduğunu ama 4 duvar sağlam kalmış. Duvarlar pembe olmuş. Hıçkırarak ağladığımı gördüm. Bu nedir?

 4. Merhaba benim gördüğüm rüya aynen şöyle; ben erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyorum, yaklaşık bir senedir. Dün gece yattım. Rüyam gerçekten garipti. Erkek arkadaşımla ilişkiye giriyorum ama rüyamda bu sırada yatağın belirli yerlerine dışkımı yapmış oluyorum ve sonradan görüyorum. Utanıp erkek arkadaşıma bakıyorum. Bu neye işarettir?

 5. Rüyamda ölmüş bir yakınımın evindeyim. Sabah tuvalete gitmek istiyorum. Normal yolu kapalı görüyorum. Başka bir kapı gösteriyorlar. Fakat girdiğimde tuvalet pis, eski tepeli bir yer. Ayaklarımı tuvalet taşına koyarken, tuvaletin içinden sıvı halde pislik ayaklarıma geliyor. Kıyafetime bulaşıyor ama ben görmüyorum. Sadece hissediyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 6. Rüyamda bir arabanın direksiyonuna geçiyorum. O esnada araba kayıyor arka arkaya. Ve bir ark gibi hendek gibi bir yere düşüyor. O esnada bakıyorum ki orası bir tuvalet kuyusu gibi pislik dolu. Biraz korkuyorum ama arabanın kapısı açılıyor. Ben çıkarılıyorum sonra arabadan ablamın elini tutuyorum. “Ver elini” diyorum. O pisliğin içindeydi ve onu da çekip çıkarıyorum.

 7. Ben kendimi bir bok çukurunun içinden çıkmaya çalışırken gördüm. Yani insan pisliğiydi. Sıkıntıdan sonrasını göremeden uyandım. Bununla ilgili bir tabir de bulamadım. Hayırlısı inşallah Allah'tan…

 8. Rüyamda bokları süpürüyordum. Kendimde acayip iğreniyordum. Ufak bir evde tanımadığım insanlarla yaşıyordum. Bunu abana tabir edebilir misiniz? Teşekkürler.

 9. Düğündeyiz, annem büyük tuvaletini yapıyor görüyorum. Kardeşlerimle birlikte temizlemeye götürüyoruz. Temizliyoruz yine yapıyor.

 10. Rüyada af edersiniz kırmızı renkte bok ağzıma aldım sonra bok olduğunu ve pislik olduğunu fark edip dışarıya attım ve bunun etkisinde kaldım. Yorumlarsanız çok memnun kalırım. Teşekkürler.

 11. Rüyamda rahmetli ablamın evindeyim tuvalete gitmek istiyorum ama evdeki hangi tuvalete girsem taşmış ve çok pis kokuyor. Mecbur birine giriyorum ama küçük abdestimi ezilmiş çilek olarak yapıyorum o esna da hafif hafif sallanıyorum ama korkmuyorum. Dışarı çıktığımda ablam da vardı. “İşte bu adam böyle pis” diye kızıyordu. Sonra “Hadi dışarı çıkalım bir deprem daha olmadan” diyorum ve uyandım.

 12. İyi günler. Ben rüyamda denize yoğun bir lağım akışı gördüm ve dalga lağımın aktığı yere giriyordu. Başka bir yerden pisliğin fışkırdığını gördüm. Kaçarken yağmur gibi üzerime pislik yağıyordu. İşaret parmağımın üzerine gelen pisliği gördüm. Sonra tertemiz bir çeşmenin başında berrak, gürül gürül akan suda belime kadar çıplak kafamı ve vücudumu yıkıyordum. Yalnız nehir değil bir çeşme ama su çok bol ve temiz. Karnı burnunda kırmızı şortlu, yeşil tişörtlü bir kadın geldi. Ona müsaade ettim suda ellerini yıkadı, bana baktı. Sonrası yok. Yorum yazarsanız sevinirim. Saygılar.

 13. Rüyamda dışkımdan böcekler çıkıyordu. Arkadaşım da yanıma gelip baktı ama iğrenmedi hiç. Sonra ne olduğunu babama göstermek için içinde suyu az olan bir şişeye koyduk. O böcekler tırtıl oldu şişeye girerken renkli, puantiyeli çok güzellerdi. Sonra babama götürdüğümde hepsi ölmüş, boyunun onda biri kadar küçülmüş, çirkin olmuşlardı. Hayır, olsun inşallah.

 14. Merhaba, rüyamda bebek gördüm altına bok yapmış ben de temizliyorum. Elime bezini alıyorum yere siyah bok dökülüyor. Bebeğin ellinden tutuyorum düz yolda yürüyorum yürüdüğüm yol karanlık. Ne anlama gelir?

 15. Rüyamda elimde kendi dışkım var wc ye gitmeye çalışıyorum. Annem “Ne yapıyorsun?” diyor. Önümden çekilsin diye yol vermesini istiyorum. Wc diye gittiğim yer gardırop oluyor. Kıyafetleri çekip dışkıyı atmaya çalışıyorum ama wc olmadığını görüyorum elimde kalıyor. Yorumunuzu rica ederim. Teşekkürler.

 16. Arkadaşımın evindeyim birden büyük abdestim geliyor, olduğum yerde yapıyorum. Elimle alıp atmak istiyorum atıyorum ama nereye attığımı bilmiyorum. Ellerimi yıkayıp bulaştırdığım yeri ıslak mendille temizlemek istiyorum ama bir türlü temizleyemiyorum. Beni gören olur diye endişe ediyorum.

 17. Oğlumun evin her köşesine dışkısını yaptığı çılgın gibi evin içinde ve dışında dolaştığını görmek ne anlama gelir? Teşekkürler.

 18. Sayın cumhurbaşkanını bir yatak üzerinde hasta olarak gördüm ve belden aşağısındaki örtüyü açmaya çalışırken güler yüzle bana müsaade etmediğini gördüm. Aynı esnada ayakucundaki bir dolap içinde bir silah (tabanca) sakladığımı gördüm.

 19. Merhaba, ben eşimi gördüm rüyamda. Böyle evin kapısını açıyorum, yarı çıplak ve baksırı affedersiniz bok içinde ve o kadarda içkili ayakta duracak hali yok, yüzü gözü çamur, pislik içinde. Ben zor zalim alıp banyoda temizliyorum, kızıyorum sonra da oğlumu alıp çekip gidiyorum evden. Nedir, bilemedim. Bir gün önce de kayınvalidem görmüş, kırmızı bir halı dokuyormuş. Eşime askerlik çıkmış, gönülsüz bir şekilde eşyalarını hazırlıyormuş bir taraftan da ağlıyormuş gidecek diye. İkimiz de üst üste görünce “Hayır olsun” dedik. Varsa bir yorumunuz bekliyorum.

 20. Gezmeye gidilecek, rahmetli annem tuvalete giriyor ama çıktığında klozet kapakları bok içinde. Bununla uğraşırken annem o arada klozet kapağını değiştirmiş ama biz geç kalıyoruz ve gezmeye gidemiyoruz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 21. Rüyada bok görmek ve tanıdığım kişi kız annesini olacağını öğrenmek nedir?

 22. Rüyamda iş arkadaşlarımla bir mekan bizim oluyormuş ve o mekana devamlı pislik akıyor ama tam ne pisliği bilmiyorum, o akan pisliği. Ben duvardan silmeye çalışıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler.

 23. Rüyamda duvarıma bok bulaşmıştı. Bana büyü yapıldığını düşündüm ve korktum. Sonra hızlıca bezle silmeye başladım ve temizledim. Bu arada duvarımın pembe kabartma desenli olduğunu fark ettim.

 24. Rüyamda büyük abdestimi yapmışım altıma isal gibi tüm bacaklarıma doğru. Hep pislikti bacaklarım. Yorumunuzu bekliyorum.

 25. Rüyamda tuvaletimize renkli bok dolmuş, temizlemeye çalıştım. Ölmüş babam yanımdaydı ben de genç bir kızdım rüyamda ve bir delikanlıya aşık olmuştum. Yaşım 60.

 26. Ölen kişinin ölü dogan kız cocugunun kakasını elinde sıkması nedemek dedi ki:

  Ölen kişinin ölü doğan kız çocuğunun kakasını elinde sıkması ne demek? Çok garipti.

 27. Selam rüya yorumcularına, ben rüyamda tanımadığım bir arkadaşımın evindeyim. Çok büyük bir ev haddinden fazla büyük, yüksek bir yerde. Orda olan kişileri ve evi kah tanıyorum, kah tanımıyorum. Orada büyük abdestim geliyor, ev büyük olduğundan tuvaleti bulamıyorum. Tuvaleti ararken mutfağa giriyorum, oradan birisine “Bu koskoca eve küçücük mutfak” diyorum şaşırıyorum ve yine tuvaleti soruyorum, gösteriyorlar. Bir kapıdan girdim orda yarım yamalak büyük abdestimi yaptım, ellerim bulaştı abdest, alamadım her yerimi. Pislendiğini hissettim, görünürde sadece kaka vardı. Evden çıktım bahçede bayanlar çalışıyordu kıvırcık bahçesinde kıvırcıkların yaprak uçlarını makasla kesiyorlardı ev ve bahçe yüksek bir yerdeydi. Güneşli bir havaydı yani aydınlıktı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı günler.

 28. En başta yaşım 37, bekarım. Rüyamda yolda sarışın çok güzel bir erkek çocuk buldum elinde anlamadığım bir dilde bir mektup vardı. Belli ki, anne sokağa atmış. Aldım evime götürdüm. “Bu çocuğun annesi olacağım” dedim diye annem çok kızdı. Altına kakasını yaptı, üstümü kirletti. Tiksinmeme rağmen yıkadım, temizledim onu. Sonra çişini yaparken gördüm. Bir daha altına kakasını yapacakken tuvalete yetiştirmek istedim ve uyandım.

 29. Gerçek hayatta sevdiğim kız beni terk etti benim hatalarımdansa ya da başka bir şeydense bilmiyorum ama onu çok seviyorum. Şuan yıkıldım rüyamda ailemle kız kardeşinin evindeydik gece misafir olduk ben yattığım kanepenin üzerine sabah kakamı yaptım ve utandım sonra kendi kakamın üzerine yattım utandım ve pislik üzerime bulaştı. Ablası gelip altımdan çarşafı aldı ve ben sonra tuvalete gittim ama kakamı yapamadım. Lütfen bir cevap verin ayrılalı 3 hafta oldu ama ben gün geçtikçe üzüntüden çöküyorum.

 30. Rüyamda büyüğümü yapıp onunla yufka açıp börek yapıyordum ne anlama gelir?

 31. 3 veya 4 yaşlarında erkek çocuk kakasını oturak tuvalete yapmaya çalışırken oturağın dışına yapıyor.

 32. Ben babamı yatakta terlemiş hasta şekilde buldum. Kaldırdım terini silmek istedim bana dur oğlum çok kötü ishal olmuşum bak dedi arkamı dönüp baktığımda odanın pislik içinde olduğunu gördüm kendisi kalktı bende oraları toplamaya temizlemeye başladım.

 33. Karanlıkta çocuğumu kaybediyorum tuvaleti geliyor ama inşaat var her yer insan pisliğiymiş başka yere götürmek isterken çocuğumu kaybediyorum o anda çantamı da unutuyorum içindeki önemli her şeyimi çalıyorlar korkuyla uyandım.

 34. Hiç bilmediğim yerde güya tuvalete girmiştim iğreniyorum çıkacağım tuttuğum duvardan elime saatin altına fark etmeden dışkı bulaşıyor yıkayarak temizliyorum biraz sonra güya idrarımı normal yapmaya başlarken birden pantolona yetmezmiş gibi ceketimi attırıyorum çıkacağım rezil oldum diyorum bu halde çıkıyorum kahvehane gibi bir yer masada MHP başkanı devlet bahçeli ve dinleyicilerini görüyorum ıslaklığı saklamaya çalışırken uyanıyorum

 35. Kaynımın çocuğunu yedinci kattan düştüğünü birisi dedi kafasına silah sıkarım dedi bir ben hayır dedim aldım hastaneye götürüyordum yolda baya bir miktarda dışkı yapmıştı yüzü mosmordu

 36. Rüyamda bok kusuyordum inanılmaz fazlaydı ve engel olamıyordum kusmaya. Ne anlama geliyor merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir