Rüyada Kafatası Görmek

Çağdaş Ulema: Kafatası resmi görmek; sonu karmaşıkla bitecek olacak bir işe… Kafatası görmek; daha önceden planladığınız bir işin başarıyla üstesinden geleceğinize… Kazı yaparken kafatası görmek; miras kalacağına ya da parasal olarak yardım göreceğinize delalet eder.

Kafatası kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Kafatası Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda bir binanın altından kafama bir şey düşüyor, elimi kafama attığımda kafatasımda içine yumurta sığabilecek kadar bir parçanın olmadığını ve elimin içeri girdiğini görüyorum. Korkarak uyandım… Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Ben rüyamda gerçek hayattaki gibi dolaştığımı gördüm. Okula falan gidiyoruz havadan kafatası falan düşüyor kime denk gelirse o ölüyor bazıları ağlıyor falan fırtınalı bir gün okulun çatısı uçuyor bizde sürekli şapkayla geziyoruz bize de gelmesin diye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir