Rüyada Çanta / Bavul Görmek

Çağdaş Ulema: Çanta görmek veya satın almak; gizlinen bir şeyi öğreneceğinize… Bir çantayı açılmış bir şekilde görmek; büyük ihtimal bir hırsızlık olayına tanıklık edeceğinize ve bu sebepten dolayı da daha temkinli olmanız gerektiğine… Birinden küçük bir çanta hediye aldığınızı görmek; güzel şeylere tanıklık edeceğinize delalet eder.

Çanta / Bavul kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çanta / Bavul Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda çocukların bavullarını kendimle birlikte alıp bir yere götürüyormuşum ama bir sürü bavuldan bahsediyorum ve hepsi boş gibi gözüküyordu.

  2. Hava alanında nişanlımın arkadaşı ile almaya gitmek için büyük valizlerle uçak saatini bekliyorduk ve saat geldi birlikte yürüyerek uçuş kapısına doğru gittik

  3. Rüyamda ayrılmak üzere olduğumun birinin elinde iki çanta gördüm valizin küçüğü. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir