Rüyada Fanus Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada fanus görmek, şeref ve yüksekliğe işaret eder. Rüyada fanusun söndüğünü görmek, devlet dairesinde çalışan kimseler için işinden alınmaya, halktan kimseler için, rızkın azalacağına delalet eder. 

Rüyada bir şehirde birçok fanuslar yakılmış olduğunu görmek, o yerdeki yöneticilerin hakkı gözeten kimse olduklarına işaret eder. Fenerlerin aniden sönüp şehrin karanlıklar içinde kaldığını görmek ise, devlet büyüklerinin adil olmamalarına ve eziyetlerine işaret eder. Bakınız: Fener.

Fanus kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir