Rüyada Akvaryum Görmek

Rüyada bir akvaryum içinde değişik cinste balıklar görmek, farklı meslek ve kalitedeki insanların belli bir amaç için bir araya gelmelerine,

Akvaryumda iki balık görmek bir işte birlik içinde olan iki kişiye,

Ağzı açık balık görmek kişinin özgürlüğünün geçici olarak kısıtlanmasına delalet eder.

İçi balık dolu bir akvaryum, büyük bir bolluk, zenginliktir demektir.

Akvaryum kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Akvaryum Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Bir odada 6 veya 7 adet akvaryum ve içi balık doluydu. Küçük büyük boy akvaryumlar ve renkli renkli, boy boy balıklar.

  2. Rüyamda dev bir akvaryum gördüm, içinde de 2 tane turuncu beyaz renkli büyük balıklar. O kadar güzel oynuyorlar ki ama akvaryum ve balıklar teyzeme ev hediyesi olarak alınmış. Detaylı yorumunu yapabilir misiniz?

  3. Benim 2 tane balığım var ve ben rüyamda benim balıklarımı farklı cins balıkların içine kattıklarını ve de balıklarımın öldüğünü gördüm. Ayrıntılı yorum yapabilir misiniz?

  4. Merhaba kolay gelsin. Dün gece rüyamda akvaryumda turuncu bir balık gördüm büyüktü baya ama suyu azalmıştı, 4 tane de yavrusu vardı. Ben de başka bir kaba koyarak akvaryumu hem temizledim hem de su doldurdum daha sonra balığı kaptandan alıp akvaryuma koyduğumda öldü. Ben biraz uğraştım balıkla hareket etmesi için sanki yaşayacak gibiydi meğer yavru balık kaçmış içine birden bire kendine geldi ve yavruyu çıkardı. Bu rüya ne anlama gelmektedir? Teşekkürler şimdiden.

  5. Rüyamda evimin bir odasında akvaryum patlamıştı. Her yer su olmuştu. Akvaryumun üzerine de birkaç tane can çekiştiren balık vardı. Eşim bir taraftan telefonda konuşuyor bir taraftan da kalan balıkları kurtarmaya çalışıyordu. Eve girdiğimde olanları gördükten sonra tek düşüncem akvaryumun içinde çok balık olduğu ve neyse ki diğer balıklara zarar gelmemiş olduğuydu.

  6. Rüyamda saulosi cinsi balıklar gördüm erkekleri mavi, dişileri ise turuncu renkte oluyor. Erkeklerin sayısı daha fazlaydı. Teşekkürler.

  7. Küçük bir akvaryumun içinde 6 aylık kızım kafası suyun dışına çıkıyor ben içine sokmaya çalışıyorum. Kızım boğulmuyor sanki balık gibi suyun içinde gözleri açık bana bakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir