Rüyada Ünlü Bir Kimse Görmek

Rüyanızda çok ünlü bir kimse ile karşılaşıp, onunla konuştuğunuzu görmek, aile hayatınızda daima söz sahibi olacağınıza, eşinizle aranızda hiç bir geçimsizlik ve anlaşmazlık bulunmadığına işaret eder. Eğer bekâr iseniz, bulunduğunuz işinizde çok sevildiğinize ve hayatta daima başarılı olacağınıza işaret eder. 

  • Ayrıca bakınız:

Rüyada ünlü olmak görmek; hayal kırıklığı yaşayabileceğinize işaret eder.

Ünlü Bir Kimse

“Rüyada Ünlü Bir Kimse Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda takanla muhabbet ediyordum sonra da eşimle konuşmasını istedi. Telefonu verdim eşimle konuştu. (Eskiler boşuna dememiş rüyanda görürsün diye. )))))

  2. Rüyamda Ajda Pekkan benden saçlarını taramamı istedi bende taradım. Daha sonra kuaförü geldi ve bana kızdı.

  3. Merhaba ben bir Kore hayranıyım. Ben rüyamda dağları tam ucunda bir eve gitmiştim sonra annemler beni bırakıp bir yere gitti bende evde korktum sonra kapı açık kalmış diye kapatmaya gittim ve orada G-Dragon u gördüm. (çok ünlü olan bir Koreli araştırıp bakabilirsiniz) elinde bir çocuk vardı. Sonra kendimi bir okula giderken ve yanımda da G-Dragon’la kucağındaki bebeği gördüm bir sınıfa girdik ve ağlamaya başladık G-Dragon da ağlıyordu ama kucağındaki bebek gitmişti. Sonra uyandım ve bitti böyle lütfen çabuk anlamını yollayın.

  4. İyi günler. Ben birkaç gün önce rüyamda Hülya Avşar’ı gördüm. Otobüsle yolculuk ediyorduk, mütevazı bir şekilde benimle sohbet etti. Daha sonra aynı otelde kaldık ve o sahne aldı, biz de onu izledik.

  5. Rüyamda Faydee'yi gördüm. İngilizce öğretmenimizdi. Ben okul çıkışı ondan bir imza istedim. O da dışarıda verebileceğini söyledi. Dışarı çıktığımda onu bulamadım. Gittiğine üzülmüştüm. Birden arkamı yasladığım siyah bir arabadan çıktı. Ve benim ona imzalaması için uzattığım kâğıtta yazanları okudu ve ağlamaya başladı. Bu ne demek oluyor ki? Saçma geliyor bana.😕😑😟

  6. Ben rüyamda Çin’de ünlü bir şarkıcı gördüm o ve biri arabada oturuyordu ben ve yanımdaki ile birlikte arabaya gidip oturduk. Arkada dördümüz olduk yani sonra arabayı babam sürüyordu bende ünlü şarkıcının elini tuttum oda benim elimi tuttu sevgiliymişiz gibi ellerimizi tutuyorduk ama babamın görmemesini sağlayarak falan filan. Bu rüyanın yorumu nedir? Çünkü bu aynı kişiyi 4. görüşüm ve kendisini gerçekten çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir