Rüyada Zehir Görmek

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücud şişerse mal ve dünyalğa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir – şişlik meydana gelmez ise- ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet edeer. ( Ayrıca Bakınız; Panzehir.)

Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına; zehirlenmekten kurtulmuşsa hayatının rahat ve huzur içinde geçeceğine; birisi başkasını zehirlediğini görürse, bir zorluk altında kalacağı ve bundan sonra kurtulacağına işarettir.

Rüyasında zehir içerek öldüğünü gören kimse yaşamında güzel gitmeyen olayla olacak anlamındadır. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak yaşamının bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyada başkasını zehirlemek bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların zamanla bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir.

Çevrenizdeki bazı olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.

Kişinin eline hileli bir işten para geçer. Birisini zehirlemek ise iyilik yapmaktır.

Rüyada zehir görmek, mala işarettir. Bundan dolayi bir kimse rüyada kendisine zehir içirlldiginl ve vücudunda sis peyda oldugunu görse, meydana çikan sis miktarinca o kimseye mal gelir. Rüyada öldürücü zehir görmek, ölüme işarettir. Zehir, onu rüyada içen kimse için üzüntü ve kederdir. Rüyada zehir içtigini gören kimsenin ömrü uzun olur.

Çevrenizde birtakım olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.

Çevrenizde birtakım olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.

Zehir

“Rüyada Zehir Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Merhaba.
    Rüyamda uzun iri yılanlar gördüm. Bana zarar vermek isteyen, dili çok uzundu ve ısırmak istedi ama annem ile babam yılanın başını tutarak zehrini çıkarıyorlardı. Yılanın ağzından hep zehir fışkırıyordu ama yılan bana dokunamadı. Anlamı nedir öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

  2. Rüyamda birilerine parlayarak ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım zehirliyordum ve de onlar ölüyordu.

  3. Rüyamda kapı önünde 3-5 tane küçük yılanlar tuzak kurmuşlar, ben çıkarken 2 sine basmadan geçtim. 3. sol gözüme zehrini attı ve gözüm yanmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir