Rüyada Zehirli hayvan ısırması Görmek

Ayrıca Bakınız; Isırmak

Rüyada zehirli hayvan ısırması görmenin birçok anlamı vardır. Rüyada zehirli hayvan ısırması görmek şayet bu bir yılansa hiç tahmin etmeyeceği kişiden bir darbe alacağına bu yılan kobra ya da engerek yılanıysa kendisi için yapılan haince tuzaklara hazırlık olmaya hatta iş kaybına işaret eder.

Eğer sizi ısıran bu yılan su yılanıysa dışarı da size yaklaşamayan fakat huzurunuzu içten içe kıskanan insanların olduğunun göstergesidir bu nedenle de mutluluğunuzu ya da sırrınızı herkesle paylaşmamanıza işaret eder.

Rüyada dili çatallı ; bir yılanın sizi ısırmaya çalıştığını görmek konuşmalarınızda dikkatli olmanıza yoksa başınıza çok büyük işler alacağınızın göstergesidir. Rüyada yılanın cebinize adar gelip sizi ısırdığını görmek ve ısırdığı halde acısını ve zehrini hissetmemek düşmanlarınızın yapacağı hiç bir şeyden etkilenmeyeceğinize rivayet eder.

Çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra, gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman demektir. Bu rüya karı – kocanın kavga etmesine işaret eder. Rüyada yılan görmek her türlü düşman demektir.

Rüyada yılanın sizi evde ısırdığını görmek; ev içinde bir düşmanınız olduğuna, düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır.

Rüyada yılan görmek, hilekâr bir düşmanla tabir olunur. Evin dışında bir yılanın sizi ısırdığını görmek; ev dışındaki bir insandan zarar göreceğinize delalet eder. Rüyada zehirli kertenkele sizi ısırdığını görmek işlerinizin belli bir dönem bozulacağına hatta hiçbir işin yolunda gitmeyeceğine dalalet eder.

Bir kertenkele tarafından ısırılmak da pek de hayra yorulmaz. Yapacağınız işlerde veya vereceğiniz kararlarda dikkatli davranmanızın gerektiğini yoksa sizi üzecek olayların çok yakın olduğunun göstergesidir.

Rüyada zehirli akrep tarafından ısırıldığını görmek; akrep tarafından ısırılmışsa kişi en yakınım dediğin kişiden kazık yiyeceğine bu ısırılmadan dolayı üzüntü ve keder düşüp hasta olacağına riayet eder.

Eğer ısıran bir örümcekse size melek yüzlü görünen kişilerin aslında tam bir hilebaz olduklarına yaptığınız anlaşmalar ya da alacağınız mallara karar verirken dikkatli olmanıza işaret eder.

Zehirli hayvanın ısırdığı yerden zehrin dışarı aktığını görmek tüm yaşayacağı olumsuzluklardan kurtulacağına göstergesidir

Zehirli hayvan ısırması

“Rüyada Zehirli hayvan ısırması Görmek” üzerine 3 yorum

  1. İyi günler. Rüyamda zehirli gibi görünen kaplumbağa ve kertenkele karışımı görünümlü hayvanın beni sıkıştırdığını gördüm ama hayvan beni ısırmak için yaklaştı ama ısıramadı. Çok sıkıntılı bir rüyaydı. Bağırdığımı eşim söyledi. Ben bu çıkardığım ses ve korkunç rüyanın etkisiyle uyandım. Akşam yatarken namaz abdestli değildim. Bu aralar işyerinde de bazı sıkıntılar yaşamaktayım ama hakkımızda hayırlısı.

  2. Ben sürekli rüyalarımda yılan görüyorum hem de ısıran yılanlar. En son da köpek gördüm o da ısırdı. Bu nedir acaba ya neden sürekli görüyorum?

  3. Rüyamda büyük bir yılan gördüm zehirsiz olduğunu düşündüğümden ısırmasına izin verdim. Sonra ısırdığı yeri sıkınca zehrin dışarı aktığını gördüm, sıkarak zehrin hepsini boşaltım. Bunu rüya yorumunu yapar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir