Rüyada Battaniye Görmek

Ayrıca bkz: Bebek Battaniyesi, Çarşaf

Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini, sıhhatinizin iyi olacağına işarettir.

Rüyada kirli yorgan veya battaniye görmek, çevrenizde sizi çekemeyenlerin var olduğuna delalettir.

Rüyada görülen yırtık battaniye veya yorgan, bilmeden yerine getiremediğiniz bir sözünüzden dolayı bir sevdiğinize çok zarar geleceğine işarettir.

Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğine, sağlığınızın iyi olacağı anlamına gelir. Kışın üzerine güzel renkli bir battaniye örten kişi, iyi bir mevkiye gelir.

Rüyada yazın üzerine battaniye örten kişi, para yüzünden sıkıntı çeker.

Rüyada battaniye sermek, yol yapılacağına; battaniyeyi silkelemek ise işlerin kolaylıkla sonuçlanacağına işaret eder. Temiz bir battaniye, talihe, birisinin size güler yüz göstereceğine, işlerinizin yolunda gideceğine;

Rüyada kirli battaniye görmek kötü arkadaşların size gerek iş hayatınızda, gerek sosyal hayatınızda üzüntü vereceğine delildir.

Rüyada görülen yırtık battaniye ise, unutarak yerine getirmediğniz bir vaadin, kendisini kesinlikle incitmek istemediğiniz birinin hayatını olumsuz yönde etkileyeceğinin işaretidir.

Battaniye

“Rüyada Battaniye Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda sanki battaniye bana sarılmış, bırakmıyordu. Yattığım odadan çıkana kadar sanki sarhoş gibi yalpalıyordum. Tam kapıya geldiğimde, yere düştüm. Battaniye bırakmıyordu, hala beni. Arada kusuyordum ve sanki su idi ama parçacıklar olduğunu hissediyordum ama görmüyordum. Sonra küçük salona geçtim, ışığı yaktım, direk kapıya yöneldim. Kapının arkasında beyaz lamba yanıyordu. Tam evden çıkacakken uyandım, kapı açıktı.

  2. Rüyamda oğlumun teog sınavında krem ve açık pembe tonlarında bir battaniye üzerine bir şerit dikmesi gerektiği ve benimde bunu nasıl yapabilir diye endişelendiğimi gördüm ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir