Rüyada Yarasa Görmek

Yarasa kuşu görmek zina mahsülü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin eldenz gitmesine; Salih bir kimsenin yarasa görmesi – bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için- sünnetii yaşamaya ve yaştamya, gerçeği bildiren delileri açıklamaya, Yarasa ibadet ehli kimseye, işsizlik ve tembelliğin gitmesine, Bir yere yarasanın girmesi oranın harap olmasına; Yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışsanız da, sonunda istediklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder.

Güçlük, sıkıntı, tatsız haberdir.

Yarasa görmek, sapikliga, körlüge işarettir. Yarasa kötü islerin gizlice islenmesi sebebiyle, o kötülüklerin duyulmasina da yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yarasa görmek, hirsizlik gibi kötü bir isten dolayi gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alisilmis seylerden uzaklasmaya, bazı kere deSünnet-i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açiklamaya işarettir. Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, issizlik tenbellik ve korkunun gitmesine işarettir. Rüyada yarasa görmek, gebe kadinlar için hayirdir. Kara ve deniz yolcusu için yarasa iyi degildir. Yarasa girdigi görülen yerin harap olmasina işarettir. Yarasa, ne yapacagim sasirmis zalim bir adama işarettir.

Rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.

Yarasa

“Rüyada Yarasa Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Annemin evinde sobaya odun kömürü atıyordum. Biri bacayı oynattı boru bacadan çıkınca bacanın içinde iki yarasa vardı. Biri siyah biri gri ve aynı yerde kurum da vardı. Uçtular evin içinden çıkmadan uyandım.

  2. Merhaba bu sabah rüyamda yarasa görerek uyandım fakat sevilmeyen bir hayvan olmasına rağmen, rüyamda yarasayı sevmiştim. Rüyada sadece bir yarasa vardı ve ben ona mutlu bir şekilde bakıyordum, halimden memnundum ve sanki çok güzel bir rüya görmüşçesine rahat uyandım.

  3. Merhaba, rüyamda yarasa yağmuru gördüm, sel gibi yağıyor. Evin duvarına çarpıp ölenler oldu. Lütfen biri açıklasın.

  4. Kıyafetimin içine bir yarasa giriyor. Çok korkuyorum rahmetli babama çıkartıyorum. Öldürmek istemiyoruz dışarıya atıyoruz. Aynı yarasa tekrar uçarak geliyor enseme yapışıyor. Dargın olduğum erkek kardeşime almasını söylüyorum o da yarasayı zorla çıkartıyor. Ensemin üç yerinde şişlik oluşuyor. Ağzı ipli poşetin içine koyup kapatıyoruz, öldürmekte istemiyorum ama kurtulmak istiyorum. Çığlıklarımı kimse duymuyor. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim.

  5. Yarasayı fırında gördüm fırıncının kolundan içeri girdi birde yarasayı yakaladım öpüp sevdim yorumunuz nedir?

  6. Rüyamda sürü halinde uçan siyah renkli yarasalar gördüm ve beni üç yerimden; boğazım, el bileğim ve sağ ayak bileğimden ısırdılar ve üç ısırıktan da kan fışkırdı ne manaya geldiğini merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir