Rüyada Vahşi hayvan Görmek

İnsanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder. (Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.)

Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici vahsi hayvan görmek, etrafinin düsmanlarla sarili olduguna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme isarettir. Rüyasinda her hangi bir vahsi hayvana binip istedigi gibi yönettigini görmek, günahtan kurtulacagina isarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düser. Vahsi hayvanlardan birinin evine girdigini gören, seriata uymayan bir kimse ile ahbaplik eder. Eger giren hayvan avlanmis ise, mal ve ganimet ile yorumlanir. Kendisine avlanilmis bir hayvan gönderildigini gören, zahmet çekmeden para kazanir. Vahsi bir hayvani kestigini gören, yabanci biriyle gayri mesru iliskide bulunur. Vahsi bir hayvani oldugunu gören, hayirsiz adamlarda dost olur. Vahsi hayvanlardan birinin kendisini çignedigini gören ihanete ugrar. Vahsi hayvan derisi, tüyü, tirnagi, eti, kemigi, boynuzu ve diger parçalari mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanir. Vahsi bir hayvani avladigini görmek, eline mal ve ganimet geçmege; elinden avini kaçirdigini görmek, bir sey elde edememege; vahsi bir hayvana yem veya su verdigini görmek, cahil adamlara hizmet edecegine; vahsi hayvanlardan birinin kendisine alistigini görmek, hayir ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahsi oldugunu görmek serre delalet eder.

Vahşi hayvan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Vahşi hayvan Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Ben rüyamda avlanan bir kaplan gördüm. Ondan sonra aslan ve çita gördüm. Hayvanlar bana saldırıyordu ama bana ulaşamadılar. Ben elime bir değnek aldım ve çitaya vurdum ondan sonra oradan insanlar geçmeye başladı. O hayvanlar, o insanlara hiç bir şey yapmadı. Sanki onlarla oynamak istiyorlardı.

  2. Ben rüyamda itfaiye gibi bir araca binmişim ön kısmına. Arkamda da bir adam var ama ne tanıyorum ne de görebiliyorum. Hatırladığım kadarı sonra hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Ben yangın olduğunu zannediyorum ilk başta sonra olay yerine yaklaştığımızda büyük bir kalabalıkla insanların büyük bir kaçışı vardı. Onları araçla ezeceğiz diye korkuyordum. Sonra aracın farını tutup önümüzü ışıtmaya başladım. Boş bir arsaya girdik sonra dinozor şeklinde bir hayvanın peşine düştük. Ben silahı çıkarttım hayvan kaçıyordu. Hedefimi aldım son anda onu vurdum ve vurduğum yeri de gördüm ve sonra uyandım ama hayvan sanırım yerinde durdu. Şimdiden yorumunuz için teşekkürler. Cevabınızı bekliyorum.

  3. Rüyamda iki arkadaş kayboluyoruz deniz kenarında. Karanlıktayız, yağmur yağmak üzere, önce küçük domuz sürüsü geçiyor derken kaplan, Aslan ve Ay'ı geliyor. Aslan ve kaplan istese saldırabilir ama saldırmıyor. Aslan burnuyla koklamaya kalktı, arkadaşımda çakmak vardı yakmasını söyledim yaktı, çalı çırpı alıp üstlerine attım Ay'ı yandı kaçtı. Sonra Aslana da aynını yaptık ot yandı ve kaçtı. Sonra uyandım. Ne anlama geliyor, yorumlar mısınız?

    1. Çok yakın bir zamanda güzel bir haber duyacaksın ve seni çekemeyen bütün düşmanların hepsi mahvolacak. 🐬🐬🐬🐬

  4. Ben rüyamda ailemle güzelce oturup konuşurken birden 3 tane dinozor üzerimize doğru geliyordu. Ben elimde birkaç eşya ile duvara atınca yapışan bir madde yaptım. Bunu kullanarak onlardan kurtuluyorum ki benim elimdekinin ipi koptu ve aşağıya düştüm. Çok hızlı bir şekilde koşarak bir yerlere saklanmaya başladım. Dinozorların tamamen gittiğini sanıp bir yere girdim tabi kapıdan içeri girerken ağlıyordum. Birde baktım ki babam da orda ağlamam hala durmuyordu. O sırada kapı açıldı. Bir baktım ki dinozor pençeleriyle kapıyı açmış. Çok korktum. İçeride 20-25 kişi vardık dinozoru öldürmeye çalışıyorduk ve sonunda öldürdük ama 21 kişiyi yemişti arasında benim babam da vardı. Ben ağlamaya başladım ve bir başka yere saklandım. Dinozor sanki beni takip ediyordu. Bu sefer de girdiğim yerin kapısını açtı ve içeriyi kokladı ve beni de gördü ama yemeden geri döndü. Ben de eski 4 kişi kaldığımız yere geri döndüm hepimiz kırmızı kıyafetliydik. Daha sonra girdiğimiz yerin kapısını açınca birde baktım ki, karşımda mavi kıyafetli birçok insan, bazıları benim ailemdi. Annem bana yaklaşarak “Aferin kızım, hayatta kalmayı başardın” dedi ve ben o sırada rüyamdan uyandım. Bunun anlamını biliyorsanız ya da yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  5. Kahverengi bir dinozor camdan bana bakıyordu sonra ben kaçıyorum o beni kovalıyor. Birden beni kovalamayı bırakıp kuzenimi kovalıyor. Onu bir yerde yakalıyor. Ona bir şeyler söylüyor ve ortadan kayboluyor. Bende kaçıyorum birden benim önüme çıkıyor. Beni yakalıyor ama avlamıyordu, kuzenimin yanına bırakıyor. Sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir