Rüyada Ütü Görmek

Rüyada sıcak ütü görmek, çok zeki olduğunuza, ancak zekanıza gereğinden fanla güvenip bu nedenle zarar göreceğinize; terzi ütüsü, hayırlı bir habere; herhangi birşeyi ütülemek, işlerin düzeleceğine işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Ütü Yapmak, Ütülemek

Rüyada ütü görmek; insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir. Rüyada ütü yapan kişi hayatıyla ilgili olumlu değişiklikler yapacak demektir. Ütülediği şey ile birlikte yorumlanır.

Rüyada ütü görmek, birkaç şekilde yorumlanır; sıcak ütü görmek bir iş için iyi bir teklif alacağınıza; terzi ütüsü görmek, yeni bir habere; büyük bir fabrika ütüsü görmek, bir ev yaptıracağınıza veya satın alacağınıza delalet eder. Elbiselerinizi ütülediğini görmek, işlerinizin düzeleceğine işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ütü görmek, zekasına fazla güvenmeye, habere ve pürüzlü işlerin düzeleceğine işarettir.

Rüyada ütü insanın hayatına karışan, öğüt veren, belirli kurallara uymasını isteyen bir büyüğü olabilir. Ütü yapan kimse, hayırlı doğru yolu seçecektir.

Rüyada ütü yaptığını görmek; yaptığınız işte büyük başarılar elde edeceğinize işarettir.

Rüyada sıcak ütü görmek, çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınıza yorumlanır. Rüyada bir şeyi ütülemek, işlerin iyi olacağına yorumlanır.

Ütü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir