Rüyada Yanmak Görmek

Rüyada azalarından birini yanmış görmek, acı bir habere veya üzüntüye delalet eder.

Ayrıca bkz: Rüyada Ateş Görmek  

Yanmak


Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlanırken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Rüyanızda ana nesne olarak Yanmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer nesnelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Yanmak Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda çadır gibi bir yerde uzanmış halde, yanık bir vaziyette gördüm kendimi. Hayattaydım ve acı çekmiyordum. Tüm vücudum baştan aşağı yanmıştı. Alev ya da ateş görmedim. Rüyanın öncesi yok ancak devamında amirimden geç kaldığıma dair azar işitiyordum. Gerçekten de sabah geç uyandığım için de işe kısa bir süre geç kaldım. Ancak azar falan işitmedim.

    1. Deprem gibi bir olay oluyor. Deprem hattı olan yerler, binalar gömülüyor. Ben bunları görüyorum bana bir şey olmuyor. Deprem olurken kızıma sesleniyorum, bulamıyorum. Depremden sonra kızım “anne yanıyorum” diye sesleniyor. Yanına gidiyorum, “saçlarım yanıyor” diyor. Başka bir yerinde yanık yok. Saçları ateş şeklinde değil, kor gibi yanmış. Hemen orda kapta su buluyorum, söndürüyorum. O arada ordan geçen kadın “Yoğurt ayran ister misiniz?” diyor. “İstemiyorum” diyorum. Sonra da “ver” diyorum kızımın başına döküyoruz. Sonra uyandım.

  2. Rüyada evi yakıp daha sonra kendimi yaktım. Çocuklarla birlikte patlayıp kaybolduk. Görünmez olduk eşime dönüp baktık, o bizsizliğe alışıyordu.

    1. Rüyamda kendimi küllenmiş kapkara ateşler içinde görüyorum kendim gerçekten ölecekmiş hissi veriyordu bana ama ben ölümden korkmuyorum Allah’ımın istediği olur ister alır isterse almaz ben onu her zaman severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir