Rüyada Üşümek Görmek

Rüyada yaz mevsiminde üşümek, hastalığa; kışın ve soğuk havalarda üşümek, zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesiyle ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Soğuk, Donmak)

Rüyada genç bir erkeğin üşümesi; hayatta başarısına engel olan sebepleri başkalarında değil, bizzat kendisinde olduğuna, tecrübeli bir yaşta ise eskiden yaptığı bir hatanın meydana çıkmasına, zeka ve ince düşüncesiyle bunu hal yoluna koyacağına; evli kadınlar için hafif bir kaza atlatacağına işarettir.

Rüyada üşüdüğünü görmek, genç birisi için ise yakında aşk yaşamak anlamındadır.

Rüyada soğuk havada görülürse, kişinin güvende olduğuna işaret eder. Ama sıcak havada görülürse, kişinin bir olay karşısında çaresiz kalacağına işaret eder.

Rüyada üşüdüğünü görmek ne demek, yapmak istediklerinize engel olacakların bulunduğuna, sizi kıskanan arkadaşlarından sakınmanız gerektiğine işarettir. Bu rüya sahibi eğer yaşlı bir kimse ise, yakında ağır bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Rüyada üşüdüğünü görmek, bir yakınını veya dostunu kaybedeceğine ve bu yüzden de çok acı ve üzüntülü günler geçireceğine yorumlanır. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada üşümek; mihnet, meşakkat ve zorluk ile tabir edilir.

Rüyada bir erkeğin üşümesi; başarısızlığının nedenlerini dışarıda değil kendisinde araması gerektiğini bildirir. Orta yaşlı birisi için bu rüya eskiden yaptığı bir hatanın ortaya çıkacağını ancak bu olayın üstesinden geleceğini işaret eder. Evli kadınlar için; önemsiz bir kaza yapacağına yorumlanır. Yakında aşk hayatınız düzene girecek. Yakında aşk hayatınız düzene girecek. Yakında aşk hayatınız düzene girecek.

Üşümek

“Rüyada Üşümek Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rahmetli ablamı ğördüm. Tabuta benzer soğukta üşüyor diyorum cevap hatırlamıyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir