Rüyada Üşümek Görmek

Rüyada yaz mevsiminde üşümek, hastalığa; kışın ve soğuk havalarda üşümek, zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesiyle ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Soğuk, Donmak)

Rüyada Ölünün Üşümesi

Rüyada ölünün üşümesi; hayatta başarısına engel olan sebepleri başkalarında değil, bizzat kendisinde olduğuna, tecrübeli bir yaşta ise eskiden yaptığı bir hatanın meydana çıkmasına, zeka ve ince düşüncesiyle bunu hal yoluna koyacağına; evli kadınlar için hafif bir kaza atlatacağına işarettir.

Rüyada üşüdüğünü görmek, genç birisi için ise yakında aşk yaşamak anlamındadır.

Rüyada Üşümek Diyanet Tabiri

Rüyada üşümek Diyanet tabiri, kişinin güvende olduğuna işaret eder. Ama sıcak havada görülürse, kişinin bir olay karşısında çaresiz kalacağına işaret eder.

Rüyada Soğuk Havada Üşümek

Rüyada soğuk havada üşümek ne demek, yapmak istediklerinize engel olacakların bulunduğuna, sizi kıskanan arkadaşlarından sakınmanız gerektiğine işarettir. Bu rüya sahibi eğer yaşlı bir kimse ise, yakında ağır bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Rüyada üşüdüğünü görmek, bir yakınını veya dostunu kaybedeceğine ve bu yüzden de çok acı ve üzüntülü günler geçireceğine yorumlanır. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada üşümek; mihnet, meşakkat ve zorluk ile tabir edilir.

Rüyada Üşümek ve Titremek

Rüyada üşümek ve titremek, rüya sahibinin bir süredir sıkıntılarla boğuştuğuna ve bir çıkış yolu aradığına delalet eder. Eğer sabırla yolunuza bakarsanız, yakın zamanda rahata ereceğinize delalet eder.

Üşümek

“Rüyada Üşümek Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rahmetli ablamı ğördüm. Tabuta benzer soğukta üşüyor diyorum cevap hatırlamıyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir