Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir.

Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır.

Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona yerleşeceğiniz anlamına geliyor.

Kişinin hayatı için önemli şeyler öğreneceğine ve olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada bir üniversitede ögrenci oldugunu görmek, pek yakinda eline bir mal veya para geçecegine delalet eder. Bir üniversitede ders verdigini veya konferansta bulundugunu veya kendisinin konferans verdigini görmek, bütün sikintilarinin son bulacagina yakinda müjdeli bir haber alacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada üniversite görmek veya üniversiteye kayit yaptirmak, iyilige bazen alim-satima, bazen de fitne çikarmaya isarettir.

Başarının işaretidir. Bu rüya iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız anlamındadır.

Başarının işaretidir. Bu rüya iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız anlamındadır.

Üniversite kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Üniversite Görmek” üzerine 10 yorum

  1. Rüyada üniversitede olduğumu gördüm gerçekten istediğim bir şey inşallah olur. Tercih sonuçlarını bekliyorum. İnşallah Hayırlısıyla yerleşmemi nasip eyler Rabbim.

  2. Rüyamda büyük bir iş merkezini satın aldığımı ve üniversite yaptırdığımı gördüm. “İsmini ne koyalım?” diye yanımdaki çocuklara sordum. Onlar da “Fatih” dediler ve adı Fatih üniversitesi olarak kaldı. Yorumu nedir? Teşekkürler.

  3. Rüyamda okul yetkilisi güzel bir genç bayan bana. 7 senelik üniversiteyi kazandığımı söylüyor. Ben de yedi seneden az okumak için onunla görüşüyorum, sonuçta bayan her şeyi kontrol ediyor. Ve bana Antalya’daki 7senelik denizcilik okuluna gidebileceğimi belirtiyor. Ben de hem seviniyorum hem de “Yedi sene de nasıl bitecek” diyorum. Sonra benim iyi bir arkadaşımın da orada olduğunu onu da görebileceğimi ve kendisinin de beni ziyaret etmesini söylüyorum. O da “Gelirim” diyor. Yanaktan iki defa öpüşüyoruz, öyle uyanıyorum. Acaba bu rüya ne anlama geliyor? İlgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  4. Rüyamda kızımın ve 2 erkek arkadaşının yer sofrasında yemek yerken Harvard üniversitesini kazandığını öğrendiğimi gördüm. Ne anlama geliyor?

    1. Aynı rüyayı bugün ben de gördüm. Elif diye bi kadın zeka testine sokmuştu %80 başarıyla geçmiştim testi. Harvard üniversitesi için. 😀

  5. Rüyamda annemim bana sınavı kazandığımı demesi nedir, acaba bundan bir sonuç çıkartabilir miyim acaba?

  6. Ben rüyamda üniversitede iki kız arkadaşımla kitap satın alma kuyruğunda idim. Satıcı yabancı uyrukluydu ve bir kaç ülke parasında tl ye çevirmek için döviz hesabı yaptık.Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir