Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir.

Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır.

Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona yerleşeceğiniz anlamına geliyor.

Kişinin hayatı için önemli şeyler öğreneceğine ve olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada bir üniversitede öğrenci oldugunu görmek, pek yakinda eline bir mal veya para geçecegine delalet eder. Bir üniversitede ders verdiğini veya konferansta bulundugunu veya kendisinin konferans verdiğini görmek, bütün sikintilarinin son bulacagina yakinda müjdeli bir haber alacagina işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada üniversite görmek veya üniversiteye kayit yaptirmak, iyilige bazen alim-satima, bazen de fitne çikarmaya işarettir.

Başarının işaretidir. Bu rüya iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız anlamındadır.

Başarının işaretidir. Bu rüya iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız anlamındadır.

Üniversite

“Rüyada Üniversite Görmek” üzerine 10 yorum

  1. Rüyada üniversitede olduğumu gördüm gerçekten istediğim bir şey inşallah olur. Tercih sonuçlarını bekliyorum. İnşallah Hayırlısıyla yerleşmemi nasip eyler Rabbim.

  2. Rüyamda büyük bir iş merkezini satın aldığımı ve üniversite yaptırdığımı gördüm. “İsmini ne koyalım?” diye yanımdaki çocuklara sordum. Onlar da “Fatih” dediler ve adı Fatih üniversitesi olarak kaldı. Yorumu nedir? Teşekkürler.

  3. Rüyamda okul yetkilisi güzel bir genç bayan bana. 7 senelik üniversiteyi kazandığımı söylüyor. Ben de yedi seneden az okumak için onunla görüşüyorum, sonuçta bayan her şeyi kontrol ediyor. Ve bana Antalya’daki 7senelik denizcilik okuluna gidebileceğimi belirtiyor. Ben de hem seviniyorum hem de “Yedi sene de nasıl bitecek” diyorum. Sonra benim iyi bir arkadaşımın da orada olduğunu onu da görebileceğimi ve kendisinin de beni ziyaret etmesini söylüyorum. O da “Gelirim” diyor. Yanaktan iki defa öpüşüyoruz, öyle uyanıyorum. Acaba bu rüya ne anlama geliyor? İlgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  4. Rüyamda kızımın ve 2 erkek arkadaşının yer sofrasında yemek yerken Harvard üniversitesini kazandığını öğrendiğimi gördüm. Ne anlama geliyor?

    1. Aynı rüyayı bugün ben de gördüm. Elif diye bi kadın zeka testine sokmuştu %80 başarıyla geçmiştim testi. Harvard üniversitesi için. 😀

  5. Rüyamda annemim bana sınavı kazandığımı demesi nedir, acaba bundan bir sonuç çıkartabilir miyim acaba?

  6. Ben rüyamda üniversitede iki kız arkadaşımla kitap satın alma kuyruğunda idim. Satıcı yabancı uyrukluydu ve bir kaç ülke parasında tl ye çevirmek için döviz hesabı yaptık.Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir