Rüyada Ustura Görmek

Bakınız; Tıraş Olmak.

Rüyada ustura görmek, erkek evlada işarettir. Ayrıca ustura, kin tutmaya, elem ve keder verecek anlamına da gelebilir.

Rüyada ustura gören kişinin erkek çocuğu olacağına yorumlanır. Ayrıca ustura, kin tutmaya, üzüntü ve acı verecek demektir.

Rüyada ustura erkek çocuktur. Ustura ile tiras oldugunu veya bir şeyi kestigini görmek, yapmayi düsündügü bir isi yapamayacagina, veya bekledigi bir şeyin olmayacagina delalet eder. Ustura görmek bazı tabircilere göre fitneye ve iftiraya yorumlanır. Ustura kullanarak her hangi bir şeyi parçaladiğini görmek, hakkinda konusulan dedikodulari yalanladığına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ustura görmek, erkek çocuga işarettir.Ustura île bir şeyi kestigini görmesi, rüya sahibinin baslamak arzusundabulundugu bir hususun kesintiye ugramasina işarettir.Ustura île eti parça parça yapsa veya bir hayvani yaralasa, bir rüya okimsenin insanlara sarkintilikta bulundugu pis diline işarettir.Ustura görmek, kin ve düsmanliga, elem ve izdirap veren dile işarettir.

Rüyada ustura görmek; bir erkek çocuk sahibi olacağınıza ve size kötülük yapan bir yakınınıza hakettiği cezayı vereceğinize, birini ustura işarettir.

Ustura

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir