Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada herhangi bir tatlıyı görmek; dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastalıktan şifa bulmaya, bekarın evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye işarettir. 

Rüyada tatlı görmek, tüm güzelliklere birer birer ulaşmak, hidayete ermek ve şifa bulmak olarak tabir edilir. Borçlarınız varsa bir çırpıda zorlanmadan ödeyeceğinizi işaret eder. Sıkıntılı ve çetrefilli durumlardan kolay bir şekilde kurtulacağınızı gösterir. Hastaysanız ya da bir yakınınız sağlığını yitirmişse, hep birlikte şifa bulacağınızı rivayet eder. Ayrıca bu rüya günahlardan arınmak, Hak yolunda yürümek anlamına da gelir. 

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Kadıngöbeği Tatlısı, Sütlü Tatlılar, Revani Tatlısı, Kurabiye

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek, iş hayatınızda uzun süredir beklediğiniz makama erişeceğinize işaret eder. Böylelikle kazancınızın artacağını ve daha iyi bir şekilde yaşamaya başlayacağınızı ifade eder. Rüyada tatlı yemek ailenizle ilgili sorunları çözeceğinizi ve mutlu bir aile ortamını yeniden sağlayacağınızı gösterir. Ayrıca şifa bulmak olarak da yorumlanmıştır. 

Rüyada Tatlı Yapmak 

Rüyada tatlı yapmak, yardıma muhtaç bir akrabanıza yardım edeceğinizi ifade eder. İş yerinde problem yaşayıp işsiz kalmış bir arkadaşınıza maddi olarak destek çıkacağınızı işaret eder. Bu kişinin belli bir süre geçimini sağlayacağınızı rivayete eder. 

Rüyada Tatlı Almak 

Rüyada tatlı almak, birisiyle ortak bir işe girmek anlamına gelir. Çok yakın bir dostunuzla sermaye ortaklığına bağlı olarak bir iş kuracağınızı işaret eder. Sonuçta işlerinizin yolunda gideceğinizi ve çok para kazanacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tatlı Yediğini Görmek 

Rüyada tatlı yediğini görmek, kariyerinizde çok güzel noktalara ulaşacağınız işaret eder. İşinize olan bağlılığınız ve çok çalışmanız nedeniyle oldukça iyi yerlere geleceğinizi ifade eder. En başlarda zorlansanız bile kararlı olup, işi bırakmadığınız için büyük başarılar elde edeceğinize delalet eder. 

Bkz: Baklava Yediğini Görmek

Rüyada Tatlı Yemek Diyanet 

Rüyada tatlı yemek Diyanet tabiri, Allah’ın huzuruna iyi bir Müslüman olarak çıkacağınızı işaret eder. Günahlarınıza tövbe edeceğinizi ve işlemiş olduğunuz bu günahların af olacağını ifade eder. Dini vecibelere haiz ve ahlaki değerlere saygılı olduğunuzdan dolayı, sevilen ve sayılan bir kul olacağınızı temsil eder. 

Rüyada Tatlı Dağıtmak 

Rüyada tatlı dağıtmak, cömertlik ve yardımseverlik anlamını taşır. Zorda ve darda kalan herkese gücünüzün yettiği kadar yardım edeceğinizi işaret eder. Toplumun yararına olan işlerde gönüllü olarak çalışacağınızı ifade eder. Parasal konularda birinin bir şeye ihtiyacı olduğunda elinizi cebinize atmaktan çekinmeyeceğinizi gösterir. 

Rüyada Tatlı İkram Etmek 

Rüyada tatlı ikram etmek, bir ortak arkadaş vasıtasıyla biriyle tanışıp iş yapacağınızı işaret eder. Yeni tanışacağınız bu kimseyle çok güzel bir frekans yakalayıp, başarılı işlere imza atacağınızı ifade eder. Kurulan bu ortaklı sayesinde her iki tarafında kârlı çıkacağını rivayet eder. 

Rüyada Tatlı Satın Almak 

Rüyada tatlı satın almak, çok çalışıp çok para kazanacağınızı ve bu paranın hepsini fakirlere yardım etmede kullanacağınızı ifade eder. Eli açık ve yoksulları gözeten biri olduğunuzdan bu kimselere kayıtsız kalamayacağınızı işaret eder. 

Rüyada Tatlı Satmak 

Rüyada tatlı satmak, ailenizi her şekilde mutlu etmek için uğraşacağınızı işaret eder. Ailenizi ele güne muhtaç etmeden rahat bir şekilde geçindireceğinizi ifade eder. Ayrıca işinizden arta kalan zamanlarda onları bolca eğlendireceğinizi ve birlikte kaliteli vakit geçireceğinizi rivayet eder. 

Rüyada Birinin Tatlı Vermesi 

Rüyada birinin tatlı vermesi, zor zamanınızda bir yakınınızın yardımınıza koşacağını işaret eder. Mali açıdan müşkül olduğunuz bir anda çok yakın bir arkadaşınızın size borç vereceğine delalet eder. Bu kişiye de sizi zor durumdan kurtardığı için dua edeceğinize alamet eder. 

Rüyada Birinin Tatlı İkram Etmesi 

Rüyada birinin tatlı ikram etmesi, birinin çok güzel bir haber vereceğine işaret eder. Evliyseniz, bebek müjdesi ile ailenize neşe geleceğini ifade eder. Ayrıca iş başvurunuzun cevabını bekliyorsanız, kısa sürede olumlu yanıt alacağınızı rivayet eder. Bu rüya kısaca müjdeli haberler almak olarak tabir edilmiştir. 

Rüyada Tatlı Şerbeti Görmek 

Rüyada tatlı şerbeti görmek; şans, kısmet ve uğur olarak yorumlanır. Verimli ve bereketli bir döneme gireceğinizi işaret eder. Ayrıca bitirmek için yola çıktığınız her işi başarılı bir şekilde sonuçlandıracağınızı ifade eder. 

Rüyada Ölüye Tatlı Vermek 

Rüyada ölüye tatlı vermek, yeni bir işe girip hayal kırıklığına uğrayacağınızı işaret eder. Büyük ümitlerle başladığınız işte mutsuz olacağınızı ve çalışmanızın yeterince hakkını alamayacağınızı rivayet eder. Bu işinizin hüsranla sonuçlanacağını gösterir.

Tatlı 

“Rüyada Tatlı Görmek” üzerine 13 yorum

  1. Eltimin tatlı yediğini, suratının hiç gülmediğini, kayınvalidem de sürekli bulaşık yıkıyordu. Onun da yüzü asıktı ben de uzanmışım yatağa onları izliyorum.

  2. Merhaba ben rüyamda bir arkadaşımla birlikte, koştur koştur tatlı dükkanı arıyorduk ve sonunda buldum o dükkanı ve şerbetli ramazan pidesi dilimi yedim. Arkadaşıma çok tatlı geldi ama benim için çok güzeldi. Anlamı nedir acaba?

  3. Selamlar bir sorum olacaktı! Arkadaşımın biri beni rüyasında görmüş! Evime ziyaretime gelmiş ve tatlı getirmiş. Ne anlama geliyor? Rüya gören kişi için değil ama benim için.

  4. Rüyamda tatlı yediğimi gördüm. Hatta kemal paşa tatlısıydı, baya lezzetle yedim. Çok fazla vardı ve bittikten sonra tekrar arttı. Ev arkadaşlarımda o tatlıdan yedi.

  5. Rüyamda bir tanıdığımıza çat kapı misafirliğe gidiyoruz. Orada yemeğe oturuyoruz. En önemlisi tulumba tatlısı yediğimizi görüyorum ve mutfak sarmaşık gibi çiçeklerle dolu renk renk yeşiller her yerde.

  6. Akşam niyet ettim Rüyada ben ve sevdiğim evlenmişiz ve bizim üzerimize imam nikâhı kıyılıyor sence bu rüya ona kavuşacak mıyım anlamına mı geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir