Rüyada Tas Görmek

Kadına yahut kadın hizmetçiye, rızka delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kase.)

Rüyada tas vb. şeyleri görmek, çok güzel bir kadınla tanışmaya işarettir.

Rüyada görmek, çok güzel bir kadınla aşk yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada tas görmek, masrapa gibi tabir olunur. Bir rivayete göre tas, ticaret vasitasidir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada tas görmek, kadina veya faydali bir hizmetçiye işarettir. Bazilari rızka işaret eder, demislerdir.

Tas

“Rüyada Tas Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda bir tasta kuş yavrusu vardı. Daha yumurtadan yeni çıktı ve sonra tasta sular doldu taştı.

  2. Merhabalar,

    Kısa bir rüya ama etkiledi beni

    rüyamda büyük tas, yani kaseler var. 2 – 3 tane şeffaf ve bu taslar alttan yukarı doğru doluyor. İlk önce bulgur gibi gördüm ufak taneli ben birini boşaltana kadar hemen doluyor diğeri. 2 tur gibi boşalttım sonra boş koyduğum kaselere alttan yani tabandan su doluyor tekrar. O esnada uyanıyorum. Nedir bundaki mana acaba tabi bir açıklaması var ise şimdiden teşekkür ederim saygılar. İyi günler.

    1. Merhaba, Baktığınızda güzel, derdiniz tasanız size minik bulgur taneleri gibi taşıyabileceğiniz kadar geliyor, ölene kadar irili ufaklı çözülmesi gereken problemler hiç bitmeyecek, sürekli bu tasları doldurup boşaltmamız gerekecek, bunlara dert olarak değil, hayatın bir parçası olarak bakmak gerek. Ancak daha önce yapmadığınız yöntemlerle sorunlarınızla baş etmeye çalışın. İyiden güzelden ayrılmadan, hak yemeden, başkasına da hayrınız dokunacak şekilde işler yapın. Hayır olsun inşallah. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir