Rüyada Şahin Görmek

Vefasız ve zalim yöneticiye, Bu kuşa sahip olmak geçici bir göreve getirilmeye delalet eder.

Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir Aksi taktirde, bazı insanların size kötülük yapacak demektir. Ölü bir şahin görmek, veya bir şahin öldürmek, karşınıza çıkan sorunları aşıp düşmanlınızı alt edeceğinize işarettir.

Eğer dikkat etmezseniz, birtakım insanların size kötülük yapmasına neden olacaksınız.

Önemli, kibirli biridir.

Rüyasinda beyaz bir sahin tuttugunu görmek, kadrinin yüksekligine, izzete erecegine isarettir. Elinde bir sahin oldugunu gören, itibarli olur. Sahinin elinden uçup gittigini görmek, seref ve mevkiinin tükenmesine, sahinin elinden düsüp öldügünü görmek, mevkiinden düserek ayni zamanda fakirlesecegine delalet eder. Kirmaniye göre: birinin kendisine bir sahin verdigini görenin bir çocugu olur. Yahut seref ve itibar kazanir. Sahinin evinin damina kondugunu görmek, devlet büyüklerinden birine yakinlasmaya ve ondan menfaat görmeye isarettir. Av için bir sahin satin aldigini gören bir ise girer. Muradi olur ve itibari artar. Kadinin etegi altina bir sahinin gizlendigini görmesi, erkek doguracagina, eger sahinin ayaginda çingirak varsa kiz doguma delalet eder. Cafer’i Sadika göre, sahin görmek murat, ferah, müjde, yerine getiren ve mal ile tabir olunur. Eger sahin çok vahim, asi evlat, yol kesici hirsiz ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sahin, vefasi olmayan zalim bir devlet baskanidir.

Eğer dikkat etmezseniz, birtakım insanların size kötülük yapmasına neden olacaksınız. Ölü bir şahin görmek, veya bir şahin öldürmek, karşınıza çıkan sorunların üstesinden gelebileceğiniz ve düşmanlarınızı yenilgiye uğratabileceğiniz anlamına gelir.

Eğer dikkat etmezseniz, birtakım insanların size kötülük yapmasına neden olacaksınız. Ölü bir şahin görmek, veya bir şahin öldürmek, karşınıza çıkan sorunların üstesinden gelebileceğiniz ve düşmanlarınızı yenilgiye uğratabileceğiniz anlamına gelir.

Şahin kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Şahin Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Şahini kafesten çıkarıyordum. Yanımda abim vardı bir de yaşlı bir adam ve ben bıçağı bıçakla biliyordum ama şahini kesmek için değil ve adam da dedi ki “Bak ne kadar güzel bıçak biliyorsun” Bunu bana yorumlarsanız sevinirim.

  2. Merhaba çok ilginç bir rüya gördüm. Her gördüğümü farklı farklı araştırdım ama bir bütünlük kuramadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Rüyamda balkon gibi bir yerdeydim. Önce bir güvercin geldi, elime kondu. Biraz sevdim ve sonra onu tekrar serbest bıraktım. Etrafta güvercinler uçuşuyordu sonra balkonda bulunan bir ip gibi bir şey vardı. Bu ipin bir ucuna muhabbet kuşu kondu diğer ucuna da başka bir güvercin. Muhabbet kuşu uçmak istedi, ayağı ipe dolandığı için uçamadı. Ayağını ipten kurtarmaya çalışıyordum sonra bir şahin geldi ve muhabbet kuşuna saldırmak istedi. Ellerimle muhabbet kuşunu çözerken ağzımla da şahinin kafasını yakalamaya çalıştım, muhabbet kuşundan uzak tutmak için sonra bir anda orası birçok şahinle doldu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  3. Siyah beyaz şahinlerin evimizin etrafında dolaştığını sonra büyük bir şahinin beni yemeğe çalıştığını gördüm.

  4. Rüyamda kahverengi, çok büyük bir şahinim vardı ve beni çok seviyordu. Sürekli uçuruyordum onu. Bir kalabalıkta uçtuktan sonra elime konuyor ve geziyorduk. Ben şahinin sahibiydim. Yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

  5. S.a. Rüyamda ben çok güzel bir iş sitesinde çalışırken bir dost benimle arkadaş oluyor. Bana sırtını yaslıyor. Arabada bu dostla giderken ne olduğunu bilemeden suya düşüyorum. Suda balıkların arkasına saklanarak bana doğru iki ala doğan görüyorum, kanat çarpmadan bana doğru geliyorlardı biri benim yanımdan teğet geçiyor, diğeri ise gagasına benim elbiseden ısırıyor. Lütfen bu rüyayı bana tarif edebilir misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir