Rüyada Bağırmak Görmek

Ayrıca bkz: Feryat Etmek

Rüyada bağırıp çağırdığını görmek, kişinin çok konuşması ile tabir olunur.

Rüyada sokakta yaşlı bir adamın bağırdığını görmek, o senenin bereketli olacağının işaretidir. Satılık bir mal için bağıran tellalı görmek, bir yalan habere delalet eder.

Rüyada bağırdığını görmek, hayra yorumlanır. Rüyada bağırdığını görmek, insanlar arasında hayırla anılmaya, kişinin rızkının genişlemesine işaret eder.

Rüyada bağırıp çağırmak önemli bir konuya tanıklık yapmaya, kamuyu ilgilendiren bir duruma ya da alaya vakıf olmaya ya da bahar mevsimini idrak etmeye işarettir. Bir topluluğa doğru haykırmak devlet ve nimete ermeye delalet eder. Feryad etmek sevinç ve feraha, korkulan şeyden güvenliğe çıkmaya işarettir.

Rüyada boş yere bağırıp çağıran adam, yaygaracı ve gereksiz söz söyleyen kimseye; hak ve doğru sözle bağıran adam, insanları irşad eden kimseye delalet eder.

Rüyada bağırarak yardım istediğini görmek, başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir.

Rüyasında bağıran kimse iyi haber, mektup alır. Acıyla bağıran kimse endişesinden sıyrılıp, sevinir. Bir kimse, meçhul bir yerden bağırdığını ve ona cevap verildiğini görürse, o kişinin eceli yaklaşmış demektir.

Rüyada bağıran adam manasız ve korkulu şeyler söylemişse o zaman, rüya sahibi biri tarafından aldatılacak veya zarar görecek demektir.

Bağırmak

“Rüyada Bağırmak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda telefonla konuşuyordum, sevgilimin sesi ara ara gelmiyordu. Ben de bağırmaya başladım sinirlendim “Alo neden konuşmuyorsun” diye. Ara ara ses veriyordu. Anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir